ایلان ماسک، ثروتمند ترین مرد جهان به دنبال بیت کوین است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ایلان ماسک، ثروتمند ترین مرد جهان به دنبال بیت کوین است

اگر به شما پیشنهاد کنند که حقوقتان را به صورت بیت کوین پرداخت کنند مخالفت خواهید کرد؟ خوب، ثروتمندترین مرد جهان یعنی ایلان ماسک تایید کرده است که مخالفتی ندارد. ماسک با داشتن بیت کوین موافقت کرده و در مورد توانایی آن برای انجام معاملات بزرگ سوال کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


چرا ایلان ماسک مورد توجه طرفداران بیت کوین است؟

اگرچه در واقع این فقط یک توییت است، اما اینکه بیت کوین با تنها چند سال سابقه توجه میلیاردرها را در سراسر جهان جلب کرده است، بیانگر این است که این رمزارز دیگر حباب نیست؛ همانطور که بسیاری از کارشناسان ادعا می کنند. طبق توئیت ایلان ماسک، وی مالکیت 0.25 BTC را تأیید کرد و امروز در یک پاسخ در توییتر، تایید کرد که دفعات بعد مخالفتی با دریافت بیت کوین نخواهد کرد.

به تازگی، در یک مکالمه قابل توجه توییتری، ایلان به ورود به دنیای کریپتو علاقه نشان داد. او در یک بحث توییتری با مایکل سایلور، مدیر عامل شرکت میکرو استراتژی و طرفدار Bitcoin شرکت کرد. مایکل سیلور که 17،732 بیت کوین دارد، به ثروتمندترین فرد جهان توصیه کرد که با تغییر ترازنامه تسلا از دلار آمریکا به بیت کوین، 100 میلیارد دلار به سهامداران تسلا لطف کند.

او پیشنهاد کرد که نقشه های خود را با ایلان ماسک به اشتراک بگذارد و انتظار داشت که شرکت های S&P 500 پس از انتقال تسلا به بیت کوین، از او پیروی کنند. ایلان از مدیر عامل طرفدار بیت کوین سوال کرد که ایا معاملات بزرگ حتی با بیت کوین امکان پذیر هستند؟

ایلان ماسک یکی از جامعه رمزگذاران میلیاردر است که مشتاقانه منتظر ورود به بازار کریپتوکارنسی است.

بیت کوین اخیراً از نظر ترزش بازار، فیس بوک را پشت سر گذاشته است. BTC در حال حاضر طبق آخرین اطلاعات کوین مارکت کپ، 759 میلیارد دلار ارزش بازار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.