اوپن بازار توسط یک اهدا کننده ناشناس نجات یافت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اوپن بازار توسط یک اهدا کننده ناشناس نجات یافت

در تاریخ 25 سپتامبر، اوپن بازار اعلام کرد که پلتفرم آنها به دلیل مشکلات مالی احتمالاً آفلاین خواهد شد. مدیر این پلتفرم، اظهار داشت که رشد و پذیرش کاربران متوقف شده است.

طبق توئیت منتشر شده در حساب رسمی توییتر اوپن بازار، از آن زمان یک اهدا کننده مرموز توافق کرده است که هزینه عملیات بازار را تا پایان سال تأمین کند.

در حالی که میزان دقیق بودجه ارائه شده فاش نشده است، کیف پول های دونیشن اوپن بازار، بیش از 13000 دلار از زمان انتشار دریافت کرده اند. این وجوه به صورت (BitCoin (BTC) ،Ethereum (ETH) ،Litecoin (LTC. و دیگر کمک های مالی در قالب کریپتو کارنسی شده است.

پلتفرم اوپن بازار، در سال 2014 تاسیس شد و توانست در کمتر از 1 سال، حدود 1 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند.

این پلتفرم، یک پروژه اوپن سورس است. اوپن بازار، پروتکل معاملات تجارت الکترونیکی را در یک بازار کاملاً غیرمتمرکز توسعه می دهد. برای مبادله، از ارزهای رمزپایه استفاده می کند. همچنین از یک پروژه هکاتون به نام DarkMarket الهام گرفته شده است.

این پلفترم توسط امیر تاکی (هکر دو رگه ایرانی-انگلیسی) و همکارانش تاسیس شده است. این پلتفرم، در تاریخ 4 آوریل 2016، اولین ورژن خود را روانه بازار کرد. آن زمان، به کاربران اجازه می داد، خرید های اینترنتی کنند و مبلغ آن را با بیت کوین پرداخت کنند.


این مطلب را از دست ندهید: DeFi در حال نبرد با CeFi


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.