رمز ارز در کانادا؛ اولین بنگاه مبادله، راه اندازی شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رمز ارز در کانادا؛ اولین بنگاه مبادله، راه اندازی شد

Wealthsimple Crypto، اولین صرافی رمز ارز تنظیم شده در کانادا، امروز بستر معاملات خود را در دسترس عموم قرار داد.

از 22 سپتامبر، کاربران در 13 ایالت کانادا می توانند برای محصول جدید ثبت نام کنند و خرید و فروش رمز ارز را آغاز کنند.


این مطلب را از دست ندهید: برنامه Crypto Payments با پشتیبانی Binance درنیجریه


Wealthsimple Crypto، از طریق اپلیکیشن، به کاربران امکان خرید و فروش بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را می دهد. واریز و برداشت فقط با دلار کانادا انجام خواهد شد.

راه اندازی عمومی Crypto Wealthsimple در 7 آگوست انجام شد.اندکی پس از دریافت تأیید نظارتی شرکت از تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادایی. به گفته یکی از نمایندگان، Wealthsimple Crypto تا به امروز، تنها پلتفرم رمز ارز است که توسط اداره اوراق بهادار کانادا (CSA) مجاز به فعالیت در کاناداست.

قبل از راه اندازی عمومی،  Wealthsimple Crypto در نسخه بتا در دسترس بود. این سرویس به کانادایی ها اجازه می داد به لیست انتظار بپیوندند تا از آنها برای استفاده از این سیستم عامل دعوت شود. به گفته نمایندگان Wealthsimple، تاکنون بیش از 130،000 کانادایی به لیست انتظار پیوسته اند.

Wealthsimple هیچ رمز ارزی را در کیف پول های سرد و گرم خود نگه نخواهد داشت. بلر وایلی ، مشاور عمومی Wealthsimple ، می گوید که خدمات حضانت رمزنگاری در Wealthsimple توسط Gemini ، یک پلتفرم بزرگ دارایی دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، تاسیس شده توسط Cameron Winklevoss و Tyler Winklevoss ارائه می شود.

به گفته ویلی ، همکاری با جوزا یکی از عواملی است که باعث تنظیم Wealthsimple Crypto در کانادا می شود. این مدیر قبلاً گفته بود كه تلاش برای ارائه خدمات بسیار زیاد، می تواند مانعی برای تبدیل شدن به یك صرافی كاملاً منظم باشد.

 

همچنین او اظهار کرده است:

“احتمالاً ساده ترین توضیح این است: افرادی قبل از ما، سعی کرده اند همه کارها را انجام دهند. خرید و فروش رمز ارز برای مشتریان، راه اندازی یک صرافی، نگهداری رمز ارز مورد خرید مشتریان و …؛ هر یک از این فعالیتها لیست طولانی خاص خود را از الزامات نظارتی دارد. اگر یک شغل تجاری بخواهد همه این کارها را انجام دهد، گرفتن تأییدیه نظارتی بران آن بسیار دشوارتر است.”

Wealthsimple مستقر در تورنتو ، یک سرویس مدیریت سرمایه گذاری آنلاین کانادایی است که متمرکز بر هزاره ها است. این شرکت برنامه خود برای ارائه یک بنگاه رمز ارز را، در ژوئیه 2020 اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.