مدیر سابق بانک مورگان استنلی، به کریپتوصرافی جمینی پیوست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدیر سابق بانک مورگان استنلی، به کریپتوصرافی جمینی پیوست

کریپتوصرافی جمینی، همچنان به تقویت استراتژی گسترش جهانی خود ادامه می دهد. صرافی بزرگ کریپتو کارنسی جمینی مستقر در آمریکا، در حال گسترش تجارت این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه با استخدام افراد سطح بالاست.

آقای اندی میهان، مدیر سابق یک بانک سرمایه گذاری بزرگ آمریکایی به نام مورگان استنلی،.با امضای قراردای به عنوان مدیر ارشد پیروی از منطقه آسیا و اقیانوسیه، به جمینی پیوست. با اعلام خبر در 7 اکتبر، مدیران جمینی خاطرنشان کردند که میهان با نهادهای نظارتی همکاری خواهد کرد تا مقررات هوشمندی را که منجر به تصویب می شود، ارتقا دهد.

رئیس سابق بخش حقوقی و جرائم مالی بانک مورگان استنلی آمریکا، اکنون رهبری استراتژی و عملیات های کریپتوصرافی جمینی در آسیا و اقیانوسیه را به عهده خواهد داشت.

نمایندگان جمینی به منابع خبری گفتند که منطقه آسیا و اقیانوسیه، همچنان یک اولویت اصلی برای این شرکت است. زیرا اوایل سال جاری تحت قانون خدمات پرداخت 2019، درخواست مجوز با مقام پولی سنگاپور را ارائه داد.

تمرکز آنها بر جنوب شرقی آسیا به دنبال تحولات نظارتی قابل توجهی در سنگاپور است. کامرون وینکلوس، پرزیدنت و بنیانگذار جمینی، قبلاً از پیشرفت در مقررات محلی کریپتو استقبال کرده و ادعا کرده.بود که MAS، مقررات متفکرانه ای ایجاد کرده است که زمینه را برای پذیرش و نوآوری بیشتر فراهم می کند.

این صرافی در حال گسترش به حوزه های قضایی جدید در سطح.جهان است و از اواخر سپتامبر سال 2020 خدمات خود را در انگلستان نیز راه اندازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.