انانیموس، ایلان ماسک را تهدید کرد!!!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
انانیموس، ایلان ماسک را تهدید کرد!!!!

یک فیلم تهدیدآمیز با هدف گیری ایلان ماسک، که در 5 ژوئن منتشر شده است، در 24 ساعت بیش از یک میلیون بازدید داشته است. “این یک پیام از طرف انانیموس است، برای ایلان ماسک”…


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


انانیموس، ایلان ماسک را تهدید کرد!!!!

یک ویدیو تهدیدآمیز با هدف گیری ایلان ماسک که در 5 ژوئن منتشر شده است، در 24 ساعت بیش از یک میلیون بازدید داشته است.

“این یک پیام از طرف انانیموس است، برای ایلان ماسک”. این فیلم 3 دقیقه و 47 ثانیه ای، به سرعت به آقای میلیاردر حمله می کند. دلیل حمله به گفته انانیموس، این است که ماسک “شخص ثروتمند و خودشیفته دیگری است که نیازمند به توجه است”.

مهمترین دلیل انتشار این ویدئو، فراتر از تعدادی توییت است. در ویدیو، از گزارش های مختلف رسانه ها در طول سال های گذشته استفاده شده است. مضمون اصلی ویدیو این است که به ماسک، در مورد توییت های وایرال در مورد بیت کوین هشدار می دهد.

  • در این ویدئو آمده است:

“به نظر می رسد بازی هایی كه با بازارهای کریپتو كرده ای زندگی مردم را نابود كرده است” و افزود كه این توییت ها، “بی اعتنایی آشكاری نسبت به افراد متوسط” را نشان می دهد.

در این ویدیو ادعا می شود که افراد سخت کوش “رویا های خود را” با “خلق و خوی عمومی” از ماسک منحل کرده اند.

  • اخطار به صورت شومی پایان می یابد:

“ممکن است فکر کنید باهوش ترین فرد اتاق هستید، اما اکنون مطابقت خود را پیدا کرده اید. ما انانیموس هستیم! ما لژیون هستیم. ما استثناء هستیم.”

 

آیا می شود انانیموس واقعی، لطفا قیام کند؟

اما نکته ای که وجود دارد این است که محبوب ترین حساب توییتر انانیموس یعنی YourAnonNews، با حدود 6.7 میلیون دنبال کننده، قبلاً پشت این ویدیو را خالی کرده است. وقتی از آنها سوال شد که آیا می توانند ویدیوی منتشر شده توسط آنها را تأیید کنند، پاسخ دادند: “باز هم، بهترین ها – اما نه”.

حساب AnonymousBscAnon نیز می گوید با “بدخواهی ای که در فضای ارزهای رمزپایه وجود دارد” مخالف است اما هرگونه دخالت را رد می کند. “این ویدیوی ما نیست که برای ایلان ماسک ضبط کرده باشیم”.

اما نکته قابل توجه دیگر نیز این است که ویدیو منتشر شده در کانال یوتیوب انانیموس قرار گرفته است. کانالی که تیک آبی دارد!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.