ریپل تا سال 2025، افزایش 1000 درصدی معاملات را شاهد خوهد بود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ریپل تا سال 2025، افزایش 1000 درصدی معاملات را شاهد خوهد بود

محققان مستقل،  افزایش 1000 درصدی معاملات XRP تا سال 2025 را به دلیل ماهیت پایدار دفتر XRP پیش بینی می کنند.
ریپل از ابزار اوپن سورس EW Zero پشتیبانی می کند. این ابزار به  شرکت های بلاکچین کمک می کند تا با همکاری بنیاد انرژی وب، از کربن بی نیاز شوند.

تغییرات آب و هوا در سراسر جهان غیر قابل توقف است. ریپل یکی از شرکت هایی است که مدتهاست متعهد به ایجاد زیرساختی پایدار برای معاملات مرزی است. در واقع، اقدامات پایدار برای کاهش انتشار CO2، در تمام بخشهای اقتصاد جهانی می تواند منجر به صرفه جویی 26 ترلیون دلاری در سال 2030 شود. با توجه به معماری پایدار XRP Ledger، محققان پیش بینی افزایش شدید استفاده از XRP را دارند.

 

ریپل 61000 برابر بیشتر از بیتکوین، انرژی موثر دارد

به گزارش کریپتو نیوز فلش، میزان مصرف انرژی بیت کوین، به میزان مصرفی اندازه مصرف سالانه کشور پرتغال در سال 2019 رسیده است. میزان برقی که بیت کوین برای 1 میلیون معامله مصرف می کند، قادر است 4.51 میلیارد لامپ را به مدت 1 سال روشن نگه دارد. این مقدار در رابطه با ریپل، فقط 79000 لامپ است.

بنابراین ریپل جهت گیری پایدار دفتر XRP را تحت فشار قرار می دهد و در مقایسه با ارزهای رمزپایه اصلی بسیار عالی عمل می کند. همانطور که این شرکت در گزارش جدید خود اعلام کرد، ریپل متعهد به دستیابی به هدف “کربن صفر” تا سال 2030 است. او برای دستیابی به این هدف با بنیاد XRP Ledger ،Energy Web و موسسه Rocky Mountain همکاری می کند.

 

پیش بینی محققان مستقل

با استفاده از ابزار اوپن سورس EW Zero، انتظار می رود XRP Ledger گام به گام میزان مصرف کربن خود را کاهش دهد. طبق گزارش جدید، محققان مستقل پیش بینی می کنند که معاملات XRP به دلیل “معماری سبز” (مصرف کم انرژی) ممکن است تا سال 2025 تا 1000٪ افزایش یابد:

“محققان مستقل اظهار داشتند که معاملات XRP می تواند تا سال 2025 بیش از 1000٪ رشد کند. این پیامدهای عظیمی در ذخیره انرژی و کاهش اثر کربن در منابع مالی مبتنی بر بلاکچین دارد.”

این پیشرفت عمدتا به دلیل افزایش آگاهی محیطی شرکتها و مردم است. به عنوان مثال، BlackRock، بزرگترین مدیر دارایی جهان نیز، از شرکت های خود در سرمایه گذاری.پایدار، توسعه محصولات پایدار و بحث با شرکت ها در مورد خطرات مربوط به آب و هوا، پشتیبانی می کند.

ریپل همچنین به ابتکار مرکز تأمین مالی اقلیم پیوسته است که توسط موسسه Rocky Mountain راه اندازی شده است. این مجتمع متعهد است بزرگترین ارائه دهندگان.خدمات مالی جهان را گرد هم آورد تا اقتصاد و جامعه پایدار و کم کربن را شکل دهد. فناوری های جدید مالی مانند بلاکچین، می توانند.در تأثیر مثبت بلند مدت بر آب و هوا نقش تعیین کننده ای داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.