افت قیمت دوج کوین، حباب جوک ارز فردای “روز DOGE” ترکید!!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
افت قیمت دوج کوین، حباب جوک ارز فردای “روز DOGE” ترکید!!!

رمزارز یا جوک ارز دوج کوین، پس از همه هیاهوهایی که منجر به روز جشن خاص خود برای طرفداران و دارندگان شد، ضربه بزرگی به خود دید. افت قیمت دوج کوین، عدد روی نمودار را به زیر 0.300 دلار رساند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


افت قیمت دوج کوین، حباب جوک ارز فردای DOGE Day ترکید!!!

مسلماً، دوج کوین دیروز به بالاترین سطح خود رسید و برای اولین بار با قیمت 0.418 دلار به فروش رفت. با این حال، از زمان این اوج حیرت انگیز، DOGE تقریبا 32٪ سقوط کرده و در معاملات اولیه چهارشنبه 21 آوریل (1 اردیبهشت) به پایین ترین سطح یعنی 0.285 دلار رسید.

از آن زمان به بعد، توکن توانست کمی بهبود یابد و هنگام نوشتن این مقاله، در حدود 0.311 دلار معامله شود. پس از پمپ 250٪ درصدی دوج کوین در هفته گذشته، همچین تخلیه بزرگی اجتناب ناپذیر بود.

بر اساس شاخص های کوین جیکو، DOGE در حال حاضر با 43 میلیارد دلار در رتبه ششم جدول رزمارز های بزرگ بازار است.

 

قدرت بیشتر “میم” ها

دیروز، 20 آوریل، به دنبال آغاز کمپین هایی با موضوع DOGE توسط اعضای انجمن در توییتر و ردیت، به عنوان “روز DOGE” تعیین شد. روند گسترش این رمزارز، فراتر از محافل کریپتوکارنسی رفت و حتی برند های شیرینی سازی اسنیکرز و میلکی وِی، به این شور و شوق پیوستند.

هیچ پنهان نیست که در طی یک سال گذشته، اظهار نظرهای ایلان ماسک، به ویژگی های جنبش توکن و تریدر ها افزوده است.

طبق CNBC، مایک نووگراتز مدیر عامل کریپتو بول  و گلکسی دیجیتال، اظهار داشت که دوج کوین، از جنبشی استفاده می کند که سهام گیم استاپ با آن رشد کرد.. در اواخر ژانویه، گروه “wallstreetbets” در ردیت، سهام گیم استاپ را به عنوان یک دیوانگی برای خرید معرفی کردند.

“یک هیجان دیوانه وار در مورد سرمایه گذاران بسیار جوان در مورد سکه های میم و ایده های میم وجود دارد. برای من تکان دهنده است که GME همچنان هر ارزشی را حفظ می کند.”

هدف از پمپاژ DOGE رسیدن به 1 دلار بود. با این حال، آنها در 0.58 دلار کوتاه آمدند. کالئو، یک معامله گر کریپتوکارنسی، پمپ و کمپرسی عظیم را برای DOGE پیش بینی کرد اما سود زیادی از حالت FOMO کسب کرد.

“دروغ نخواهم گفت. این “DOGE day” فردا جالب و عالی است. اما همان نوع لرزشی را به من می دهد که XRP در اواخر ژانویه انجام داد. من خیلی زیاد به سوی پمپ فرض شده، هدایت شده بودم. اما خیلی مجذوب هیاهوی تبلیغاتی شدم و خسارت زیادی را تحمل کردم.

نگذارید فردا این اتفاق بیفتد.”

شوخی بالاتر از واقعیت!!

طبق گفته کوین جیکو ، DOGE در حال حاضر با 43 میلیارد دلار.در رتبه ششم جدول رمزارز های بزرگ بازار است. این موضوع، توکنی را که به عنوان یک شوخی ایجاد شده است،.بالاتر از شبکه های جامع دنیای واقعی بلاکچین یعنی کاردانو و پولکادوت قرار می دهد.


مطالب مرتبط

دوج کوین دوباره توسط ایلان ماسک هایپ شد

دوج کوین در پی کل کل کاربران ردیت، 142 درصد رشد کرد

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین، جامعه کریپتو را نگران کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.