افت قیمت بیت کوین، ارزش بازار میلیارد ها دلار پایین آمد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
افت قیمت بیت کوین، ارزش بازار میلیارد ها دلار پایین آمد

پس از یک دوره رشد با شیب تند، قیمت بزرگترین و مشهورترین ارز رمزنگاری شده در جهان در حال سقوط آزاد است. آیا این افت قیمت بیت کوین به معنای ترکیدن حباب است؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


افت قیمت بیت کوین

بیت کوین که به نوسانات شدید خود مشهور است، فقط سه روز پیش در ارتفاعات 41،962 دلار بوده است. اما اکنون فقط کمی بالاتر از 30000 دلار قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال برتر، تنها در 24 ساعت گذشته بیش از 20٪ ضرر را ثبت کرده است که به ازای داده های کوین مارکت کپ، 130 میلیارد دلار از ارزش بازار را از بین می برد.

افت قیمت بیت کوین که هم اکنون داغ ترین خبر رسانه های دنیاست، در پی بیانیه ای که توسط اداره رفتار مالی انگلیس منتشر شده و به سرمایه گذاران کریپتنو هشدار می دهد که احتمالا “همه پول خود را از دست بدهند”، اتفاق افتاده است. یعنی این مقاله.

  • این ناظر نوشت:

“نوسان قابل توجه قیمت در دارایی های رمزنگاری شده، همراه با مشکلات ذاتی در ارزیابی ارزشمندی دارایی های رمزنگاری شده، مصرف کنندگان را در معرض خطر بالایی از ضرر قرار می دهد.”

 

بحث و جدل در مورد قیمت بیت کوین

از زمان ورود بیت کوین به صحنه، بحث در مورد این که آیا افزایش نجومی قیمت آن، حباب است یا در واقع نمایانگر نقشی است که کریپتوکارنسی می تواند در اکوسیستم مالی این کشور داشته باشد، بحث و جدل شده است. برخی حدس می زنند که حوادث امروز نشانگر ترکیدن آخرین حباب بیت کوین است. با این حال، دیگران معتقدند که این نوسانات قیمت طبیعی است و اغلب در مسیر ارزیابی نهایی بیت کوین رخ خواهد داد.

“بیت کوین، اغلب نوسانات صعودی بزرگی را به نمایش می گذارد که در پی اصلاحات انجام می شود. این یک رفتار عادی برای یک فناوری جدید در مرحله اولیه منحنی پذیرش آن است.”

  • وی افزود:

“فقط سرمایه گذاران حرفه ای با نگاه بلند مدت به فناوری زیربنایی باید در معرض این گروه دارایی قرار بگیرند. آنها همچنین به سطح تحمل پرخطر نیاز دارند و مهمتر اینکه هرگز جنگل را به خاطر درختان از دست ندهید.”

مسئله این است که نوسان ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، باعث جلب توجه سرمایه گذاران خرد نیز می شود. آنها توانایی جذب ضرر قابل توجهی در مقایسه با همتایان نهادی خود دارند.

از همه معروف تر، پس از رسیدن به بالاترین رقم 19،783.21 دلار در دسامبر 2017، بیت کوین در عرض تنها دو ماه به زیر 8000 دلار سقوط کرد. سرمایه گذارانی که در اوج ورود کرده بودند، 60٪ از ارزش سرمایه گذاری خود را از بین بردند.

همین اتفاق احتمالاً برای بسیاری از سرمایه گذاران افتاده است که معتقدند نقطه عطف 40،000 دلاری چند روز قبل، فقط ایستگاه بعدی در جاده ارزیابی های بسیار بلندتر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.