افت ارزش بیت کوین به 10,000 دلار و اظهارات استیو وزنیاک، هم‌بنیانگذار اپل

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
افت ارزش بیت کوین به 10,000 دلار و اظهارات استیو وزنیاک، هم‌بنیانگذار اپل

اسکات ماینرد، یکی از غول های وال استریت، توصیه به عدم خرید بیت کوین در قیمت فعلی کرده است. وی افت ارزش بیت کوین به 10،000 دلار را پیش بینی می کند. استیو ووزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل، بیت کوین را به عنوان یک معجزه یاد کرده، اما می گوید که خودش آن را ندارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


افت ارزش بیت کوین به 10,000 دلار پس از اظهارات استیو ووزنیاک، هم‌بنیانگذار اپل

بیت کوین همچنان به فروش های بالای 30،000 دلار ادامه می دهد. اما اکنون پس از هفته ها، به نظر می رسد که نمی تواند مقاومت خود را بشکند. در هنگام نوشتن این خیر، نمودار قیمت 33,800 دلار را نشان می دهد که نسبت به روز گذشته، 3 دلار افزایش را نشان می دهد.

در حالی که رمزارز برتر به شدت مبارزه می کند تا در بالاتر از سطح 30،000 دلار باقی بماند، یکی از تایتان های وال استریت معتقد است که به 10,000 دلار سقوط خواهد کرد. در جایی دیگر، یکی از بنیانگذاران اپل یعنی استیو ووزنیاک، از بیت کوین به عنوان معجزه یاد می کند، اما می گوید که آن را ندارد.

گل سرسبد کریپتو ها، یک هفته بی ثبات را به خود دیده است. در هفته گدشته، قیمت در بازه کوتاه 32،290 تا 36,000 دلار در نوسان بوده است.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که حرکت این بازار، به سمت پایین ادامه دارد. QCP Capital، یک شرکت تجاری دارایی دیجیتال واقع در سنگاپور، در کانال تلگرام خود اشاره کرد:

“با مقاومت روانی در 40،000 دلار و حمایت قوی در 30،000 دلار، شانس خوبی وجود دارد که BTC در این بازه 10،000 دلاری در آینده نزدیک معامله شود، که احتمالا باعث ایجاد نوسانات ضمنی برای سقوط می شود.”

 

اسکات ماینرد: بیت کوین به 10،000 دلار می رسد

همانطور که تریدر ها امیدوارند تا بیت کویناز سطح 40،000 دلار عبور کند، یکی از غول های وال استریت، افت ارزش بیت کوین را پیش بینی می کند. اسکات ماینرد، رئیس گوگنهایم، سقوط آزاد بزرگی را در آینده نزدیک برای بیت کوین می بیند. او معتقد است که این کریپتو در سراشیبی سقوط است.

  • او در گفتگو با CNBC اظهار داشت:

“هنگامی که ما به تاریخ کریپتو نگاه می کنیم و جایگاه فعلی را هم نگاه می کنیم، منظورم این است که من واقعا معتقدم که این احتمالا یک سقوط است. شما می دانید یک سقوط به این معنی است که می توانستیم 70-80٪ کاهش داشته باشیم و این عددی بین 10 تا 15 هزار است.”

ماینرد، که مدیر ارشد سرمایه گذاری بوده و بیش از 270 میلیارد دلار دارایی را تحت مدیریت دارد، بیشتر بیت کوین های خود را در حالت فعلی رد کرده است.

“من عجله نخواهم داشت تا بیت کوین بخرم و هیچ دلیلی برای داشتن آن در حال حاضر نمی بینم. اگر شما قصد دارید دلالی کنید، بدانید که در حال پایین رفتن است.”

ماینرد در رابطه با بیت کوین بسیار دمدمی مزاج است. در ماه دسامبر، او ادعا کرد که این کریپتو باید 400000 دلار ارزش داشته باشد. او به طور مرتب نظر خود را در مورد بیت کوین عوض می کند. آخرین موضع او نزولی است.

 

استیو وزنیاک: بیت کوین معجزه است اما من ندارم

یکی از معروف ترین تکنولوژیست های زمان ما، به ستایش بیت کوین ادامه می دهد. استیو وزنیاک، که اپل را در کنار استیو جابز افسانه ای تاسیس کرد، اخیرا در رویدادی در مکزیک، این کریپتو را به عنوان یک معجزه معرفی کرد.

  • او به حضار گفت:

“طلا محدود است و شما باید آن را جستجو کنید؛ بیت کوین شگفت انگیز ترین معجزه ریاضی است.”

با این حال اعلام کرد که هیچ کریپتویی در اختیار ندارد.

“من در بیت کوین سرمایه گذاری نمی کنم، اما من به آن اعتقاد دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.