سازنده داج کوین: صنعت کریپتو از افراد آسیب پذیر بهره برداری مالی می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سازنده داج کوین: صنعت کریپتو از افراد آسیب پذیر بهره برداری مالی می کند

جکسون پالمر، سازنده داج کوین در توییتر خود توضیح داد که چرا دیگر به صنعت ارزهای رمزپایه برنمی گردد. وی اظهار داشت که این صنعت برای بهره برداری از ثروتمندان از فقرا ساخته شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سازنده داج کوین: صنعت کریپتو از افراد آسیب پذیر بهره برداری مالی می کند

جکسون پالمر، سازنده داج کوین در توییتر خود توضیح داد که چرا دیگر به صنعت ارزهای رمزپایه برنمی گردد. وی اظهار داشت که این صنعت برای بهره برداری از ثروتمندان از فقرا ساخته شده است. پالمر صنعت ارز رمزنگاری شده را “یک فناوری راست گرایانه، فوق سرمایه داری” خوانده است که اساساً برای افزایش ثروت ثروتمندان با استخراج پول از “افراد ناامید و ساده لوح” ساخته شده است.

جکسون پالمر و بیلی مارکوس، توکن داج کوین مبتنی بر الگوهای رفتاری را در سال 2013 به عنوان یک شوخی ایجاد کردند و قصد نداشتند آن را به یکی از برترین ارزهای رمزپایه تبدیل کنند. بنیانگذاران این پروژه چند سال بعد پروژه را ترک کردند و سکه های خود را قبل از افزایش ناگهانی آن، فروختند.

  • پالمر اظهار داشت:

“من دیگر بخشی از پروژه داج کوین نیستم. من در حدود سال 2015 آن را ترک کردم که جامعه شروع به تغییر شدید.از پروژه ای کرد که با آن راحت بودم. من در حال حاضر هیچ ارتباطی با داج کوین ندارم به جز آنچه اخیراً به من اطلاع داده شده است. من تمام ارز های خود را که در سال 2015 فروختم و با پول آن، یک هوندا سیویک دست دوم خریدم.”

پالمر روز چهارشنبه در توییتر خود توضیحاتی داد و در یک سری توییت ها نوشت که چرا دیگر به صنعت ارزهای رمزپایه بر نمی گردد. وی خاطرنشان کرد: این صنعت برای تقویت ثروت طرفداران از طریق ترکیبی از اجتناب از مالیات، نظارت های کاهش یافته و کمبود اعمال مصنوعی ساخته شده است.

  • وی افزود:

“علی رغم ادعای عدم تمرکز، صنعت ارز رمزنگاری شده توسط یک کارتل قدرتمند از افراد ثروتمند کنترل می شود که با گذشت زمان، تکامل یافته اند تا بسیاری از موسسات مشابه مربوط به سیستم مالی متمرکز موجود را که گویا قرار است جایگزین شود، در اختیار بگیرند.”

پالمر ارز رمزنگاری شده را بدترین قسمت های سیستم سرمایه داری امروز مانند کلاهبرداری، فساد، نابرابری و استفاده از نرم افزار برای محدود کردن فنی مداخلات از جمله حسابرسی، مقررات و مالیات توصیف کرد که به عنوان محافظ یا شبکه های ایمنی برای یک فرد متوسط است.

سازنده داج کوین همچنین به عدم پاسخگویی ذاتی در صنعت اشاره کرد و اظهار داشت که اگر رمزعبور حساب خود را از دست بدهند یا قربانی کلاهبرداری شوند، همیشه تقصیر صاحب کریپتو خواهد بود.

  • وی خاطرنشان كرد:

“این نوع ارز رمزنگاری شده “رایگان برای همه” نظام سرمایه داری است.كه متأسفانه برای تسهیل از ابتدای تأسیس آن طراحی شده است.”

پالمر خاطرنشان کرد: شیوه های صنعت، دیگر مطابق با سیاست یا.سیستم اعتقادی او نیست و از این رو از تعامل با این صنعت و افراد آن پرهیز خواهد کرد.

بیلی مارکوس، همکار پالمر و دیگر سازده داج کوین در توئیتی جداگانه اظهار داشت: “افراد وحشتناکی.درگیر در فضای رمزنگاری هستند و من کاملاً می فهمم که چرا او (پالمر) نسبت به آن احساسات منفی دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.