ایلان ماسک این بار با اسپیس ایکس وارد عمل شد! داج کوین، پیش به سوی ماه…

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ایلان ماسک این بار با اسپیس ایکس وارد عمل شد! داج کوین، پیش به سوی ماه…

رئیس میلیاردر اسپیس ایکس، ایلان ماسک، یک بار دیگر توییتی را منتشر کرد که به نظر می رسد یک کارزار غیرقابل پایان برای ارز رمزنگاری شده با تم سگ یعنی Dogecoin، راه خواهد انداخت.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ایلان ماسک این بار با اسپیس ایکس وارد عمل شد! داج کوین، پیش به سوی ماه…

رئیس میلیاردر اسپیس ایکس، ایلان ماسک، یک بار دیگر توییتی را منتشر کرد که به نظر می رسد یک کارزار غیرقابل پایان برای ارز رمزنگاری شده با تم سگ یعنی Dogecoin، راه خواهد انداخت. این بار، وی فاش کرد که اسپیس ایکس (مرکز هوافضای او) “داج کوین واقعی” را روی “ماه واقعی” قرار خواهد داد.

جای تعجبی نیست که این توییت، بار دیگر بر افزایش قیمت داج کوین تأثیر گذاشت. زیرا 35 دقیقه پس از انتشار آن، قیمت 35% افزایش یافت.

منبع: ZyCrypto و TradingView

اگرچه ممکن است تعجب کنیم که آیا میلیاردر دنیای فناوری، فقط از شوخی دیگری برای صحبت در مورد ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود استفاده کرده است یا نه؛ اما توجه به این نکته مهم است که تاکنون 12 فضانورد از ناسا با نیل آرمسترانگ، به عنوان اولین نفرات در سال 1969 در ماه قدم زدند. در حالی که هیچ کدام، هیچ سکه ای با خود نداشتند. به ویژه یک سکه رمزنگاری شده!!

بنابراین، آیا ماسک با اسپیس ایکس قصد دارد در سفر تجاری و غیرنظامی خود به ماه در سال 2023 یک داج کویک فیزیکی با خود به ماه ببرد یا این فقط یک استعاره دیگر است که نشان می دهد ماسک معتقد است که آلتکوین سگی، تا چه حد پیش خواهد رفت؟

 

شوخی یا جدی؟

تریدر ها به طور منظم از عبارت “پیش به سوی ماه” برای اشاره به دارایی هایی استفاده می کنند.که به اعتقاد آنها قیمت آن با افزایش گسترده ای روبرو خواهد شد. با توجه به این، در نظر گرفتن احتمال انجام همین کار توسط ماسک بی جا نخواهد بود.

اگر با این حال، او قصد دارد “به معنای واقعی کلمه” یک داج کوین فیزیکی را روی “ماه واقعی” قرار دهد، اسپیس ایکس دلیل برانگیزاننده دیگری برای اصلاح نقص مهندسی دارد. نقصی که سه روز پیش باعث شکست خوردن استارشیپ SN11 شده است.

طبق گزارشی از رویترز، یک راکت نمونه اولیه استارشیپ توسط اسپیس ایکس، تحت عنوان SN11 یا سریال نامبر 11، در حین اجرای آزمایشی در تگزاس موفق به فرود ایمن نشد.

عموم مردم در این مرحله درگیر برداشت کردن از کلمات ماسک به معنای واقعی کلمه یا دیدن آنها به عنوان عباراتی استعاری (احتمالاً جوک) هستند که تحت تأثیر امیدهای زیاد او برای این آلتکوین قرار دارند.

این اولین باری نیست که ماسک پیشنهاد می کند داج کوین “به معنای واقعی کلمه” به ماه می رود. ماه گذشته، او تصویری از Shiba Inu (یک نژاد سگ که معمولاً در تصاویر مربوط به داج کوین استفاده می شود) بر روی ماه قرار داد و نوشت “به معنای واقعی کلمه.” و بعد در پاسخی به همان توییت نوشت: “روی ماه واقعی”.

اسپیس-ایکس-و-داج-کوین

علاوه بر این، رئیس اسپیس ایکس هرگز فرصتی را برای گفتگو در مورد داج کوین از دست نداده است. وی بی وقفه به این آلت کوین می پردازد.که در بیشتر مواقع بر موج کوتاه قیمت آن تأثیر گذاشته است.

دو ماه پیش، ماسک در توییتی یک نظرسنجی انجام داد و خواستار دانستن “ارز آینده زمین” بود.

دو گزینه برای این نظرسنجی وجود داشت: داج کوین به مااااااه” و “همه کریپتوکارنسی های دیگر با هم”.

71.3 درصد از 2.4 میلیون رأی دهنده اعتقاد داشتند که “داج کوین به مااااااه”، ارز آینده زمین خواهد بو

چه شوخی باشد و چه واقعا هدف ماسک به دست گرفتن یک داج کوین فیزیکی در سفر به ماه باشد، نمی توان این واقعیت را رد کرد که او مطمئناً به این آلت کوین علاقه دارد و این علاقه، تأثیر زیادی در موقعیت امروز این دارایی گذاشته است.


مطالب مرتبط

از نظر ایلان ماسک، کوین بیس باید داج کوین را لیست کند!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *