اسنوپ داگ به ارتش طرفداران دوج کوین به فرماندهی ایلان ماسک پیوست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اسنوپ داگ به ارتش طرفداران دوج کوین به فرماندهی ایلان ماسک پیوست

دوج کوین (DOGE)، هم اکنون “عزیز دل” جدید اسلبریتی ها شده است. اسنوپ داگ، خواننده رپ آمریکایی، آخرین نام بزرگی است که در کنار رمزارز مضحک میم ها قرار گرفته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


اسنوپ داگ به ارتش طرفداران دوج کوین به فرماندهی ایلان ماسک پیوست

اسنوپ داگ در یک توییت وایرال، خطاب به ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس، همچنین پر سر و صداترین طرفدار ارز دیجیتال الهام گرفته از شیبا اینو، کاور فتوشاپی جالب توجهی را به هفتمین آلبوم خود پیوست کرد. این کاور را در تصویر زیر، مشاهده می فرمایید.

عکس از توییتر اسنوپ داگ

@SnoopDogg

جیم سیمونز، رهبر بند موسیقی Kiss، یکی دیگر از تشویق کنندگان ارزهای رمزنگاری شده، تصویری را بر اساس انیمیشن شیرشاه، محصول دیزنی به اشتراک گذاشت که اسنوپ داگ را به عنوان یک شمن دیگر میمون، رافیکی اضافه می کند که به جای بچه سمبا، Doge را در دست دارد. کمی بعد خود ماسک، این میم ورژن جدید را توییت کرد.

عکس از توییتر ایلان ماسک

@elonmusk

همانطور که آسیک بوتز پیش از این گزارش داد، ماسک در اوایل این هفته به توییتر آمد تا دوج کوین را به عنوان “رمزارز مردم” معرفی کند و قیمت آن را بیش از 50 درصد افزایش دهد.

دوج کوین از پایین ترین سطح خود در 30 ژانویه یعنی 0.021 دلار بیش از 200 درصد رشد کرده است. اما در حال حاضر تقریباً 30 درصد از بالاترین رقم 0.087 دلار در 29 ژانویه پایین است.

 

نبوغ در سادگیست

این موضوع که ثروتمندترین فرد روی کره زمین، در پشت چندین شرکت انقلابی به طور خستگی ناپذیر در مورد میم کوین سخن می گوید، فراتر از واقعیت است. به طور طبیعی، جوامع دیگر به طور فزاینده ای ناامید می شوند که از ارز های رمزنگاری شده خود استفاده کنند. اما ماسک نمی تواند کمتر از این مراقب باشد و ادعا کند که “سادگی، نبوغ آن است”.

او همچنین اضافه می کند که دوج کوین “جالب ترین رمزارز” است. و بیهوده بودن آن را به بزرگترین نقطه قوت خود تبدیل می کند. این مولتی میلیاردر اخیراً به TMZ گفته است که تبدیل شدن یک ارز میم به یک ارز واقعی “کنایه آمیزترین نتیجه” خواهد بود:

“کنایه آمیزترین نتیجه چه خواهد بود؟ اینکه ارزی که به عنوان شوخی ابداع شده، در واقع به یک ارز واقعی تبدیل می شود.”

ماسک همچنین پیش بینی خیره کننده ای کرده است مبنی بر اینکه کریپتوکارنسی، می تواند ارز آینده سیاره ما شود:

“یک احتمال خوب وجود دارد که کریپتو، ارز آینده کره زمین باشد.”

ماه گذشته، او همچنین اشاره کرد که بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده، پس از افزودن آن به بیوگرافی خود توییتر، در شرف تصویب جریان اصلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.