مدیرعامل‌ها به کنگره می‌گویند: استیبل کوین ها دلار آمریکا را تقویت می‌کند!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدیرعامل‌ها به کنگره می‌گویند: استیبل کوین ها دلار آمریکا را تقویت می‌کند!

مدیران عامل و مدیران اجرایی چندین شرکت پیشرو در ارزهای دیجیتال، پیش روی کنگره ایالات متحده، در مورد استیبل کوین ها گواهی دادند. این مدیران، به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان گفتند که استیبل کوین ها دلار آمریکا را تقویت خواهند کرد. نمایندگانی از شرکت‌های کوین بیس، اف تی ایکس، سرکل، استلار و دیگر شرکت‌ها در طول این جلسه حضور داشتند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مدیرعامل‌ها به کنگره می‌گویند: استیبل کوین ها دلار آمریکا را تقویت می‌کند!

کنگره ایالات متحده، طی یک جلسه استماع در مورد دارایی های کریپتو، اظهارات برجسته ترین مدیران این صنعت را شنید. طب این جلسه، این مدیران از استیبل کوین ها دفاع کزده و اظهار داشتند که این نوع از رمزارز ها، اعث تقویت دلار آمریکا خواهند شد.

این جلسه توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، در کنگره ایالات متحده برگزار شد. ماکسین واترز، رئیس این جلسه با موضوع “دارایی های دیجیتال و آینده امور مالی” بود.

در طول جلسه استماع که به صورت زنده در یوتیوب پخش شد، مدیران شرکت‌های پیشرو در کریپتو، اظهارات و گواهی‌های خود را ارائه کردند. حضار شامل جرمی آلر (مدیر عامل سرکل)، برایان بروکس (مدیر عامل بیت‌فیوری)، چارلز کاسکاریلا (مدیر عامل پکسوس)، آلسیا هاس (مدیر مالی کوین بیس)، سام بنکمن-فرید (مدیر عامل اف تی ایکس) و دنل دیکسون (مدیر عامل استلار) بودند.

یکی از موضوعاتی که به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت، استیبل کوین‌ها یا توکن‌هایی بود که قیمت آن‌ها با ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا مرتبط است.

این موضوع به چندین نفر از مدیران مربوط می شود: سرکل و کوین بیس مسئول استیبل کوین یو اس دی کوین (USDC) و پکسوس، مسئول دلار Paxos (USDP) است.

 

تاکید بر رقابت توسط آلر و بروکس

جرمی آلر، مدیر عامل سرکل، استدلال کرد که استیبل کوین ها به جای آسیب رساندن، ممکن است به تسلط جهانی دلار آمریکا کمک کنند. آلر نبیز استدلال کرد که استیبل کوین های مستقل ایالات متحده، همچنان بر بازار ارزهای دیجیتال تسلط خواهند داشت. حتی زمانی که جایگزین‌های رقیب مانند یوان دیجیتال چین، در بازار ظاهر شوند.

آلر به این موضوع استناد کرد که استیبل کوین های دلاری «تریلیون ها دلار تراکنش» انجام داده‌اند، اما یوان دیجیتال چین، “تاکنون تنها 10 میلیارد دلار تراکنش انجام داده است”.

او توضیح داد که صنعت کریپتو ایالات متحده، می‌خواهد دلار نقشی حیاتی و استراتژیک ایفا کند و به همین دلیل، حمایت از استیبل کوین‌های ایالات متحده باید یک “اولویت امنیت ملی” برای رگولاتور ها باشد.

برایان بروکس، مدیر عامل بیت فیوری و رئیس سابق OCC نیز در گواهی خود با آلر موافق بود. بروکس گفت در زمانی که تورم در حال افزایش است، استیبل کوین‌ها می‌توانند به دلار آمریکا کمک کنند تا صرفاً یک سیستم پولی ایجاد شده پس از جنگ جهانی دوم نباشد. بروکس استیبل کوین‌های ایالات متحده را تأیید کرد و استدلال کرد که ماهیت آنلاین آنها، به دلار اجازه می‌دهد که “بر روی ویژگی‌ها رقابت کند، نه فقط در تاریخ”.

 

حرف و حدیث‌های دیگر درمورد استیبل کوین ها

آلر در ادامه استدلال کرد که استیبل کوین ها، امنیت را فراهم می‌کنند. او خاطرنشان کرد که دارایی‌های پشتیبان استیبل کوین‌ها “ایمن‌تر از دلار در حساب‌های بانکی هستند، زیرا [مورد دوم] به‌طور جزئی رزرو شده و به وام داده می‌شود”. به گفته او، این ریسک بیشتری از استیبل کوین ها، برای اقتصاد ایالات متحده است.

چارلز کاسکاریلا، مدیر عامل پکسوس نیز به امنیت استیبل کوین ها شهادت داد. کاسکاریلا با پرداختن به نگرانی‌های بانکی که توسط استیبل کوین‌ها اداره می‌شود، تأیید کرد که آنها “با پشتوانه پولی که در حساب‌های بانکی بیمه‌شده FDIC یا پولی که در اسناد خزانه نشسته است، پشتیبانی می‌شوند”.

به گفته او، این بدان معناست که “هیچ خطری برای فرار وجود ندارد.”

  • کاسکاریلا توضیح داد:

“این پول نقد است و شما یک دلار را رمزنگاری کرده‌اید. ابزار بسیار خوبی برای چنین دارایی هایی وجود دارد.”

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل اف تی ایکس، در پاسخ به انتقاداتی مبنی بر اینکه استیبل کوین‌ها می‌توانند برای فعالیت‌های غیرقانونی.استفاده شوند، گفت که “سیاست‌های پیشرفته‌ای در حال حاضر وجود دارد” و “صنعت دارایی‌های دیجیتال، استاندارد بسیار قوی‌ای برای رویه‌های KYC/AML دارد”.

شاهدان دیگر، آلسیا هاس، مدیر مالی کوین بیس و دنل دیکسون، مدیر عامل استلار، در مورد اینکه چگونه استیبل کوین ها می‌توانند به افراد فاقد حساب بانکی کمک کنند، بحث کردند. آنها همچنین پیشنهاد کردند که شفافیت بیشتری از سوی تنظیم‌کننده‌ها مورد نیاز است. نکته‌ای که با پیشنهاد سیاست اخیر کوین‌بیس مطابقت دارد. این نکته نشان می‌دهد که باید یک چارچوب نظارتی جدید ایجاد شود.

 

بازخورد این جلسه، مثبت بود

اکثر اعضای کمیته که در این جلسه صحبت کردند، از ایده عدم سرکوب نوآوری در بخش کریپتو حمایت کردند. در حالی که چندین سوال در مورد اینکه چگونه تنظیم کننده‌ها می‌توانند از حمایت از سرمایه گذاران اطمینان حاصل کنند، مطرح شد، نتیجه کلی بحث برای فضای ارزهای دیجیتال مثبت و دلگرم کننده بود.

جیک چروینسکی، یک وکیل برجسته ارزهای دیجیتال و رئیس انجمن بلاک چین، در مورد این جلسه اظهار نظر کرد.و آن را “مثبت‌ترین، سازنده‌ترین و دوحزبی‌ترین رویداد عمومی در حوزه کریپتو” خواند.

پاتریک مک‌هنری، عضو رتبه‌بندی کمیته، بخش ارزهای دیجیتال را “نسل بعدی اینترنت” نامیده است. وی افزود که کنگره ایالات متحده، باید به روشی غیر حزبی برای تنظیم این بخش در حال رشد، همکاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.