ادوارد اسنودن: سرکوب‌های چین بیت‌‌کوین را قوی‌تر می‌کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ادوارد اسنودن: سرکوب‌های چین بیت‌‌کوین را قوی‌تر می‌کند

ادوارد اسنودن می‌گوید سرکوب‌های کریپتو در چین، BTC را قوی‌تر کرده است. علی رغم تشدید اقدامات چین در زمینه کریپتو، قیمت‌ها همچنان در حال بهبود هستند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ادوارد اسنودن: سرکوب‌های چین بیت‌‌کوین را قوی‌تر می‌کند

بیت کوین روز دوشنبه 4 اکتبر، تقریباً با قیمت 49،285 دلار آغاز به کار کرد که نشان دهنده افزایش کلی ارزش مبادله آن پس از یک هفته ناپایدار است. ناپایداری‌هایی که در نتیجه اقدامات ضد کریپتو در چین تحریک شد.

افشاگر مشهور (ادوارد اسنودن)، ضمن تاکید بر اظهارات خود مبنی بر اینکه این سرکوب‌ها فقط ارزش کرییپتو را افزایش داده است، دوباره از 13 مارس 2020 یک توییت قدیمی به اشتراک گذاشت. سپس، او گفت که می‌خواهد روی بیت کوین سرمایه گذاری کند و توییت کرد: گاهی اوقات تعجب می‌کند که چه تعداد از افراد در مارس 2020، هنگامی که ارزش بیت کوین به 3000 دلار تا 5000 دلار کاهش یافت، روی رمز این رمزارز سرمایه گذاری کردند.

با افزایش امروز ارزش BTC به 50،000 دلار، کسانی که در سال 2020 سرمایه گذاری کرده بودند، به ازای هر توکن، 46،000 دلار سود کرده‌اند.

 

چین و ادامه سرکوب ارزهای دیجیتال

چین تقریباً 10 سال است که با کریپتو مخالفت می‌کند. با این حال، مقامات چینی امسال مبارزه با آن را تقویت کردند. در ماه می، این کشور مجدداً تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت را اعلام کرد و همچنین با تعقیب ماینر ها، آن را تشدید کرد. بسیاری از استخراج کنندگان، مجبور شدند خدمات خود را تعطیل کرده یا به محیط‌های دوستانه تری منتقل شوند.

چند هفته قبل، بانک خلق چین (PBOC) تمام سازمان‌های محلی را از معامله با شرکت‌های مرتبط با فضای دارایی های دیجیتال، با هدف تشدید برای سرکوب‌ها منع کرد.

این سرکوب منجر به کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در زمان‌های مختلف شده است. با این حال، بهبود مجدد قیمت‌ها باعث شد که ادوارد اسنودن نشان دهد در نتیجه سرکوب‌های چین، ارزهای دیجیتال قوی‌تر شده‌اند.

 

ادوارد اسنودن کیست؟

این شخص، همان افشاگر مشهور است که در سال 2013، هنگامی‌که اسناد طبقه بندی شده متعددی را از آژانس امنیت ملی آمریکا، جایی که در آن زمان در آن کار می‌کرد، افشا کرد، جهان را به لرزه انداخت.

وی اسنادی از جمله مدارک نظارتی گسترده دولت، جاسوسی، هک رایانه، شنود تلفن و موارد دیگر را فاش کرد. او بعداً فاش کرد که از بیت کوین برای کمک به او در افشای اسناد سرقت شده استفاده کرده است. وی در مصاحبه‌ای خاطرنشان کرد: سرورهایی که وی از آنها برای انتقال این اطلاعات به روزنامه نگاران استفاده می‌کرد، برای استفاده از BTC پول دریافت می‌کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.