فشار چین روی صنعت کریپتوکارنسی ادامه خواهد داشت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فشار چین روی صنعت کریپتوکارنسی ادامه خواهد داشت

بانک مرکزی چین به مواضع سنگین خود در برابر صنعت رمزنگاری ادامه می دهد. بانک مرکزی قصد دارد ضمن کار بر روی ایجاد قوانین ثبات مالی، از خطرات مالی نیز جلوگیری کند. فشار چین روی صنعت کریپتوکارنسی ادامه داشته و این کشور، همچنان به دنبال پذیرش گسترده CBDC است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


فشار چین روی صنعت کریپتوکارنسی ادامه خواهد داشت

به نظر می رسد پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه بانک مرکزی چین، همچنان به موضع سختگیرانه خود ادامه می دهد، مبارزه با صنعت کریپتو همچنان ادامه خواهد داشت.

بانک خلق چین همچنین قرار است به شرکت های پلتفرم مالی در اصلاح عملکردهای خود طبق مقررات کمک کند. سیاستگذاران همچنان به استخراج و معاملات ارزهای رمزنگاری شده در داخل کشور فشار می آورند. این کشور قبلاً مسائل مربوط به مصرف انرژی در مزارع استخراج، تقلب و پولشویی را از جمله موضوعات کلیدی مربوط به فشار چین روی صنعت کریپتوکارنسی عنوان کرده است.

در بیانیه بانک خلق چین آمده است که با کاهش تعداد مؤسسات مالی پرخطر در استان های کلیدی، از خطرات عمده مالی جلوگیری می کند. به گفته لیو گیپینگ، معاون بانک، این بانک در حال کار بر روی ایجاد قانون ثبات مالی است.

 

محدودیت سخت گیرانه کریپتو در چین

چین سخت ترین اقدامات را علیه صنعت کریپتوکارنسی انجام داده است. این کشور در اوایل سال جاری اعلام کرد که در حال ممنوع کردن استخراج بیت کوین در داخل کشور است. چین همچنین موسسات مالی را از استفاده از خدمات رمزنگاری منع کرد. معادن غیرقانونی و همچنین کمبود برق، باعث شده است که این کشور در ماه های اخیر ممنوعیت استخراج رمزنگاری را تسریع کند.

ماینر ها در این کشور سرکوب شده و تامین کنندگان نیز از کشور خارج شده اند. صرافی هوبی نیز اخیراً اعلام کرد که به دلیل اجرائیات مداوم از سوی چین، موسسه خود در پکن را منحل می کند.

 

تصویب CBDC همچنان ادامه دارد

در حالی که چین در حال ضربه زدن به صنعت ارز های دیجیتال است، ارز دیجیتال بانک مرکزی آن (CBDC) به آرامی در داخل کشور مورد توجه قرار گرفته است. CBDC در سراسر کشور گسترش یافته است. زیرا همچنان کارهایی برای افزایش استفاده از آن در کشور، برنامه ریزی می شوند.

مو چانگچون، رئیس موسسه تحقیقاتی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی چین، اظهار داشت که یوان دیجیتال بالاترین حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد.

  • وی اظهار داشت:

“حفاظت از حریم خصوصی کاربران توسط e-CNY در بالاترین سطح در بین همه ابزارهای پرداخت موجود است”.

کشورهای دیگر مانند ژاپن، فرانسه و استرالیا نیز روی CBDC کار می کنند. هند نیز به دنبال شروع تلاش های خود است. اگرچه به نظر می رسد که آنها می دانند چگونه می توان بازار کریپتو را به طور کلی تنظیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.