اتریوم ETH، به گفته کارشناسان “هنوز به پرواز در نیامده است”

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اتریوم ETH، به گفته کارشناسان “هنوز به پرواز در نیامده است”

به گفته تحلیل گران خبره، شروع پرواز اتریوم ETH از 3000 دلار به بعد، خیلی سخت نیست و رقیب اصلی بیت کوین، می تواند از 5000 دلار عبور کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


اتریوم ETH، به گفته کارشناسان “هنوز به پرواز در نیامده است”

اتر، ارز رمزپایه بومی اتریوم و دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر سقف بازار، در اوایل این هفته آستانه 3000 دلار را شکست. این سکه به بیش از دو برابر بالاترین رقم خود در سال 2017 رسید.

دیروز، ذهنیت ویتالیک بوترین بالا آمد و بوسه ای بر گونه 3500 دلاری گذاشت. قبل از اینکه نیروی جاذبه، روند را به پایین بکشد، اتریوم قیمت 3،235 دلار را به خود دید.

بدون شک بسیاری از معامله گران انتظار دارند ETH مدتی پیگیری کند و قبل از هرگونه تلاش قاطع برای بازگشت به سطح دیروز، اقدام به ادغام کند. الگوهای تاریخی این ایده را اعتبار می بخشند.

با این حال، کارشناسان در صرافی جهانی کراکن، روایتی بسیار صعودی تر دارند که اتریوم ETH می تواند روزی، سلطه 12 ساله بیت کوین بر ارز های رمزپایه را به چالش بکشد.

 

انفجار چند میلیارد دلاری

  • پیت هومیستون، مدیر اطلاعات Kraken گفت:

“انفجار چند میلیارد دلاری در DeFi و دیوانگی NFT امسال، در برنامه های ساخته شده روی اتریوم اتفاق افتاد.”

“عملکرد گذشته قیمت های آینده را نشان نمی دهد، اما این واقعیت که اتریوم قاطعانه در قلب فعالیت خونین و نوآوری در صنعت باقی مانده است. درست همانطور که در بازار گاو قبلی بود. ETH دارای پتانسیل صعودی زیادی است.”

 

اتریوم ETH چیست؟

Ethereum در سال 2015 راه اندازی شد. یک پلتفرم نرم افزاری غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین و منبع باز است که برای ارز رمزنگاری شده خود، اتر استفاده می شود. hjvd,l این امکان را فراهم می کند تا قرارداد های هوشمند و برنامه های توزیع شده (ppApps) بدون هیچ گونه خرابی، تقلب، کنترل یا تداخل شخص ثالث ساخته و اجرا شود.

اتریوم فقط یک پلتفرم نیست. بلکه یک زبان برنامه نویسی (Turing کامل) است که روی یک بلاکچین اجرا می شود و به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های توزیع شده را بسازند و منتشر کنند.

 

درک اتریوم

برنامه های کاربردی که در اتریوم اجرا می شوند، روی یک توکن رمزگذاری خاص اتر برای پلتفرم اجرا می شوند. در طی سال 2014، اتریوم پیش فروش اتر را آغاز کرده بود که پاسخ طاقت فرسایی دریافت کرده بود. اتر مانند وسیله ای برای حرکت در بستر اتریوم است و بیشتر توسط توسعه دهندگانی که به دنبال توسعه و اجرای برنامه های داخل اتریوم هستند، جستجو می شود.

اتر به طور گسترده برای دو منظور استفاده می شود: مانند سایر ارزهای رمزپایه به عنوان ارز دیجیتال معامله می شود و برای اجرای برنامه ها و حتی درآمدزایی از کار در داخل اتریوم استفاده می شود.

به گفته سازندگان، می توان از آن برای “کدگذاری، تمرکززدایی، امنیت و تجارت تقریباً در مورد هر چیزی” استفاده کرد. یکی از پروژه های بزرگ در مورد Ethereum همکاری مایکروسافت با ConsenSys است.


بیشتر بخوانید

اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *