اتریوم درحال تبدیل شدن به یکی از پربازده ترین دارایی های تاریخ

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اتریوم درحال تبدیل شدن به یکی از پربازده ترین دارایی های تاریخ

یک تحلیلگر کریپتو به نام کروسانت، به چند عامل نگاه می‌کند که می‌تواند اتریوم را به یکی از پربازده ترین دارایی‌های تاریخ تبدیل کند. اکثر توکن‌های ETH در قراردادهای هوشمند نگهداری می شوند. عرضه ETH در صرافی‌های اصلی، تقریباً به پایین‌ترین حد خود در سه سال اخیر رسیده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


اتریوم درحال تبدیل شدن به یکی از پربازده ترین دارایی های تاریخ

اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، برخی از بهترین بازدهی‌های این صنعت را در سال گذشته ارائه کرده است و ارزش خود را بیش از ده برابر، نسبت به پایین‌ترین قیمت خود (زمان سقوط بزرگ بازار در مارس 2020) افزایش داده است.

به گفته تحلیلگر معروف رمزارز ها یعنی کروسانت در توییتر، با نگاهی به داده‌های زنجیره‌ اتریوم، چندین تحول مثبت وجود دارد که نشان دهنده احساسات منجر به رشد قیمت هستند.

 

%26 از عرضه اتریوم، در قراردادهای هوشمند هستند

کروسانت فاکتورهای متعددی پیرامون توسعه و کاربرد شبکه اتریوم را بیان می‌کند که این توکن را در جدول با ارزش ترین دارایی‌های جهان، به صدر می‌رساند. از مجموع عرضه اولیه 72 میلیون توکن اتر در زمان راه اندازی (سال 2015)، اتریوم اکنون بیش از 135 میلیون آدرس منحصر به فرد و 118 میلیون اتر در گردش دارد.

“بلاک چین اتریوم در سال 2015 آغاز شد و 72 میلیون توکن اتر را به بیش از 10000 آدرس بیت کوین که در عرضه اولیه شرکت کرده بودند ارائه کرد. اکنون، 118 میلیون توکن ETH از پاداش‌های بلوک، در 135،734،686 آدرس کیف پول نگهداری می‌شود.”

به گفته این تحلیلگر، از کل شرکت کنندگان در عرضه اولیه، تنها 18 درصد آنها، حداقل یک درصد از موجودی اولیه خود را دارند. تقریباً 9.5٪ غیرفعال هستند. به این معنی که تمام توکن های اولیه ارسال شده به این آدرس ها ممکن است برای همیشه از بین رفته باشند. در همین حال، 64٪ از شرکت کنندگان در عرضه اولیه، دارایی‌های اتریوم خود را افزایش داده اند.

قراردادهای هوشمند اتریوم، اکنون 26.86٪ از کل عرضه اتر یا تقریباً 143 میلیارد دلار از این توکن را در اختیار دارند که بزرگترین اکوسیستم DeFi در جهان را تامین می‌کند. مقدار توکن های اتر در برنامه های دیفای، 26.67٪ از کل عرضه در گردش را نشان می‌دهد. دی‌فای ها، برنامه‌های غیرمتمرکزی هستند که اقتصادهای مجازی، سکه‌های پایدار و بسیاری چیزهای دیگر را که خانه اتریوم هستند، تقویت می‌کنند. از این تعداد، 26.86 در قراردادهای هوشمند و 77٪ در دیفای قفل شده است.

 

عرضه اتریوم در صرافی‌ها کمتر و کمتر می‌شود

گلس‌نود، یکی از معروف ترین ارائه‌دهندگان داده و اطلاعات بلاک‌چین، خاطرنشان کرد که افزایش قیمت اخیر اتریوم به دلیل خروج گسترده این دارایی از صرافی‌های متمرکز، به کیف پول‌های سرد بوده است. موجودی اتر در صرافی‌ها به کمترین حد خود یعنی 14.2 میلیون توکن رسیده‌است که نشان دهنده کاهش 5 درصدی است. در سال 2020، 17 درصد از کل توکن ها در صرافی ها بودند که این عدد در سال 2021، به حدود 12 درصد کاهش یافته است.

“بالانس پایین مبادلات، نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران هیچ برنامه‌ای برای فروش دارایی خود ندارند. این موضوع باعث می‌شود که نقدینگی و نوسان بیشتری به این ترکیب وارد شود.”

 

50 درصد اتریوم، یک سال است که جا به جا نشده!

علاوه بر دی‌فای، مقدار زیادی اتر در پروتکل‌های استیکینگ و پاداش‌گیری، غیرفعال است. 50 درصد کل توکن‌های اتریوم، حداقل یک سال است که از جای خود تکان نخورده‌اند. این بدان معناست که اکثر سرمایه گذاران اتر، ترجیح می‌دهند که توکن‌های خود را نگه دارند. گفته می‌شود تنها 20 درصد از عرضه اتریوم، فعال است. این سومین دلیلی است که از نظر کروسانت، باعث می‌شود اتریوم پربازده ترین دارایی تاریخ شود.

این تحلیلگر به این نتیجه رسید که سرمایه گذاران با طرزی فکر محافظه کارانه، هدف خود برای خرید اتریوم را از انجام معاملات سوداگرانه و ترید، به استفاده ابزاری تغییر می‌دهند.

“ما خیلی سریع از ذهنیت «اتر می‌خرم چون ارزش پولی دارد»، به سوی ذهنیت «اتر می‌خرم تا کارها را انجام دهد» درحال حرکت هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.