اتریوم از آنچه فکر می کنیم به 500 دلار نزدیک تر است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اتریوم از آنچه فکر می کنیم به 500 دلار نزدیک تر است

در اوایل این هفته بیت کوین بار دیگر در مرکز توجه بود. زیرا با مقاومت گسترده از سال 2019 به 15955 دلار رسید. پس از بررسی شاخص کاپیتان کریپتو، کارشناسان اکنون پیگیر اتریوم و سایر آلت کوین ها هستند.

اکنون که با کاهش قیمت 15،500 دلار، به نظر می رسد نهنگ های بیت کوین در حال استراحت هستند، سایر ارزهای رمزپایه از یک رالی لذت می برند. از جمله دومین رمزارز بزرگ جهان، اتریوم. بر اساس آخرین یافته های سیستم عامل تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری شده یعنی Santiment، آدرس های فعال اتریوم نشان می دهند که لحظه درخشش آن می تواند نزدیک باشد.

 

ترابرد سرمایه از بیت کوین به اتریوم

در پی انتخابات ایالات متحده و ضعف کلی دلار، قیمت بیت کوین از 21 اکتبر بیش از 30 درصد افزایش یافته است. کریپتوکارنسی موانع موجود در این مسیر را یکی پس از دیگری از بین برده و اولین مورد سقف قیمت در ژوئن 2019 با قیمت 13،880 دلار است. با بالارفتن سطح BTC، بیشتر دیده بان ها خاطرنشان کردند که روند صعودی به آلت کوین ها آسیب می رساند. زیرا بیت کوین، بیشترین حجم معاملات بازار های کریپتو کارنسی را از آن خود کرده است. در واقع، همزمان با رشد بیت کوین، بیشتر آلت کوین ها در برابر کاپیتان، غالبا کاهش ارزش پیدا کردند.

با این حال، به زودی و با ترابرد سرمایه از بیت کوین به اتریوم و سایر آلت کوین ها، این روند می تواند تغییر کند. محققان در سانتیمنت مشاهده کردند که فعالیت ها از ابتدای ماه جاری بر بلاکچین اتریوم در حال افزایش است. شایان ذکر است که افزایش فعالیت در شبکه اتریوم، اغلب به دنبال افزایش قیمت اتر بوده است. همانطور که در هیجانات امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سه ماهه سوم سال جاری مشاهده شد.

محققان ادامه دادند که آدرس های فعال اتریوم، به بالاترین سقف خود رسیده و رکوردی که آخرین بار در 16 اکتبر مشاهده شد را شکسته اند. این موضوع، طبق گفته Santiment، نشان می دهد که سرمایه داخل بیت کوین، به تدریج به اتریوم و سایر آلت کوین ها ترابرد می شود.

 

ETH 2.0

علاوه بر آدرس های روزانه اتر که اشاره به یک رالی هیولا دارند، ETH 2.0 عامل اصلی دیگری است که آن هم به نفع نهنگ هاست. برای مدت زمانی طولانی، ارتقا و اثبات سهام اتریوم پیش بینی شده که از تاریخ 1 دسامبر آغاز می شود. Staking فرآیندی است برای تقویت بلاکچین PoS با تعهد بودجه برای مدت زمان طولانی در ازای درصد معینی از مشوق ها.

ETH 2.0 قرار است پس از سالها تحقیق و تأخیرهای بیشمار، در اوایل ماه دسامبر، زندگی خود را آغاز کند. اخیراً، قرارداد سپرده گذاری، که به عنوان پلی بین شبکه اصلی PoW.فعلی و بلاک چین PoS در حال ظهور عمل می کند، در جریان اصلی منتشر شده است.

این بدان معنی است که کاربران اکنون می توانند.حداقل 32 اتریوم مورد نیاز را برای استفاده در Ethereum 2.0 واریز کنند. هیجان پیرامون ETH 2.0 پس از آنکه ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، 3200 اتر (معادل 1.5 میلیون دلار) را برای آماده سازی برای ارتقا، به قرارداد سپرده ارسال کرد، افزایش یافت.

 

آیا 500 دلار هدف بعدی برای ETH در سال 2020 است؟

حرکت قدرتمند ETH شاهد افزایش سریع قیمت اتریوم از 350 دلار به بالای 460 دلار در اوایل امروز بود. این بدان معناست که این رمزارز، قادر به عبور از 450 دلار بود.که منطقه مقاومت سرسختانه ای در بهترین روز های 2020 به شمار می رفت.

تلاقی بیت کوین در پی از دست رفتن گردش در حدود سطح 15.9.دلار، و راه اندازی اتریوم 2.0، 500 دلار و فراتر از آن را برای اتریوم، محتمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.