آینده کریپتوکارنسی در آمریکا، به لایحه زیرساخت بایدن بستگی دارد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آینده کریپتوکارنسی در آمریکا، به لایحه زیرساخت بایدن بستگی دارد

بخش کوچکی از لایحه زیرساخت جو بایدن، مربوط به الزامات گزارش مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده، هم اکنون تبدیل به یک مبارزه بزرگ شده است و آینده کریپتوکارنسی در آمریکا به آن بستگی دارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آینده کریپتوکارنسی در آمریکا، به لایحه زیرساخت بایدن بستگی دارد

بخش کوچکی از لایحه زیرساخت جو بایدن، مربوط به الزامات گزارش مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده، هم اکنون تبدیل به یک مبارزه بزرگ شده است و آینده کریپتوکارنسی در آمریکا به آن بستگی دارد.

دو اصلاحیه متفاوت در لایحه زیرساخت های مجلس سنا، ممکن است آینده کریپتوکارنسی را در ایالات متحده رقم بزند. سناتورها در حال جنگیدن بر سر این موضوع هستند که چه کسانی باید مشمول الزامات گزارش مالیاتی جدید شوند.

یک پروپوزال می خواهد که ماینر ها، تولید کنندگان سخت افزار و توسعه دهندگانی را معاف کند که تمرکز خود را روی صرافی ها و “تریدینگ اپ” های متمرکز گذاشته اند. اما دولت بایدن به دنبال اصلاحیه دیگری است که معافیت را تنها برای کسانی در نظر گرفته که روی رمزارز های اثبات شده مانند بیت کوین تمرکز دارند. اصلاحیه مورد علاقه بایدن، نتورک های دوست دار محیط زیست را که برق زیادی مصرف نمی کنند، تحت معافیت قرار نمی دهد.

ارتباط کریپتوکارنسی به لایحه زیرساخت

به نظر می رسد لایحه زیرساخت که هزینه های عمومی را برای پروژه های بزرگ مانند جاده های جدید، تعمیر پل ها و… وعده می دهد، ربطی به ارزهای دیجیتال نداشته باشد. اما کنگره تصور کرده است که “کارگزاران کریپتو” می توانند با پرداخت 28 میلیارد دلار مالیات در طول یک دهه، بخشی از بودجه این لایحه را تأمین کنند.

این پیشنهاد بلافاصله باعث خشم فعالان کریپتوکارنسی در آمریکا شد. تا آنجایی که افراد تاثیرگذار در این صنعت، پیروان خود را واداشتند تا با سناتورها و ذینفعان تماس گرفته و آنها را تحت فشار بگذارند. آنها حس کردند که آینده کریپتوکارنسی در آمریکا به خطر افتاده است.

تعریف کارگزاران در لایحه اصلی، آنقدر گسترده است که تقریباً هر کسی در این صنعت را شامل می شود. در این تعرف آمده است: “هر شخصی (که ملاحظه می شود)، مسئول ارائه منظم هرگونه خدمات برای انتقال دارایی های دیجیتال به نمایندگی از شخص دیگر است.”

نود های شبکه، ماینر ها، اعتبارسنجان یا سرویس هایی که دارایی های دیجیتال را در اختیار دارند، باید اطلاعات مربوط به “مشتریان” خود را به IRS گزارش دهند.

“ارزهای رمزنگاری شده ای مانند بیت کوین، بدون سرپرست بوده و مستعار هستند. بنابراین برآوردن این الزامات برای بسیاری از صنعت تقریبا غیرممکن است.”

 

  • ورامچوک اظهار داشت:

“صنعت نظاره گر این است که چگونه این اتفاق می افتد. اما به طور کلی، اگر این لایحه با زبانی که قبلاً تهیه شده بود تصویب شود، به احتمال زیاد منجر به خروج بسیاری از اپراتورهای نود از ایالات متحده به دلیل ناتوانی آنها در رعایت مقررات جدید و رویارویی با بدهی ها و جریمه های احتمالی می شود.”

 

دو اصلاحیه متفاوت

روز چهارشنبه، سه تن از سناتور ها – ران وایدن (دموکرات، اورگن) ، پت تومی (جمهوری خواه، پنسیلوانیا) و سینتیا لومیس (جمهوری خواه، وایومینگ) – اصلاحیه ای را برای محدود کردن تعریف یک کارگزار کریپتو ارائه کردند. برای کسانی که تحت مراقبت هستند و در واقع اطلاعات مربوط به مشتریان خود را دارند، مانند صرافی هایی مثل کوین بیس یا تریدینگ اپ هایی مانند رابین هود، که به دیگران معافیت می دهد.

اما اصلاحیه ای که سناتورها راب پورتمن (جمهوری خواه، اوهایو) و مارک وارنر (دموکرات، ویرجینیا)، در روز پنجشنبه پیشنهاد کردند و مورد پسند دولت بایدن قرار گرفت، معافیت از تعهد گزارش مالیاتی را تنها برای بخشی از صنعت کریپتو، با تکیه بر تفاوت فنی عمده در طراحی بلاک چین بین اثبات کار و اثبات سهام در نظر گرفته است.

تفاوت اثبات کار و اثبات سهام

برخی از شبکه ها مانند بیت کوین و دوج کوین از ماینرها (که از رایانه های قدرتمند استفاده می کنند) می خواهند که وظیفه تأیید معاملات را با استفاده از مقادیر عظیمی برق، برای گرفتن سکه های استخراج شده به عنوان پاداش، انجام دهند. به این می گویند اثبات کار.

سکه های دیگر مانند پولکادوت و کاردانو، نیاز به “استکینگ” دارند. در این فرایند، نود ها وجوه خود را در اختیار شبکه قرار می دهند و به این طریق، صلاحیت تایید اعتبار را به دست می آورند. اعتبار دهندگان با سکه های تازه استخراج شده پاداش می گیرند. اثبات سهام انرژی مصرف نمی کند. زیرا هیچ رایانه فوق العاده قدرتمندی در آن وجود ندارد و اغلب به عنوان راه حلی برای حذف ردپای کربن در صنعت کریپتو مطرح می شود.

اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان پس از بیت کوین، در حال حاضر در مرحله گذار از اثبات کار به اثبات سهام است که به زودی با نام اتریوم 2.0 راه اندازی خواهد شد.

 

  • سناتور وایدن به مادربورد گفت:

“اصلاحیه من از نظر فناوری خنثی بوده و به توسعه دهندگان کریپتو اجازه می دهد تا آزمون و خطا کنند و به سمت فناوری سبز حرکت کنند. این گزینه جایگزین فناوری ارزهای رمزنگاری شده فعلی است که کارشناسان معتقدند انرژی بیشتری به طور تصاعدی مصرف می کند. هر کسی که به آب و هوا یا تکنولوژی اهمیت می دهد، باید با اصلاحیه پورتمن مخالفت کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.