استخراج ابری بیت کوین می تواند عدم تمرکزارائه دهد.

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
استخراج ابری بیت کوین می تواند عدم تمرکزارائه دهد.
  • royapm
  • اردیبهشت 09, 1399
  • بدون دیدگاه

عدم تمرکز یکی از ویژگیهای اصلی تعیین کننده بیت کوین و چشم انداز مالی آن است. در حالی که الگوریتم اجماع اثبات کار بیت کوین به اثبات رسیده است که بسیار ایمن و قوی است ، اما برخی از فراز و نشیب هایی نیز وجود داشته اند که مانع رشد بیت کوین شده اند. جامعه معدنکاری شبکه را زنده نگه می دارد ، با این حال ، افزایش سطح تمرکز را می توان در هنگام استخرهای معدن یافت.

در جدیدترین قسمت پادکست Untold Stories ، مارکو استرنگ ، مدیر عامل شرکت جنسیس معدن در مورد برخی از جنبه های مهم استخراج ابر و نیاز روزافزون به شفافیت بهتر در این عملیات صحبت کرد. استرینگ خاطرنشان کرد: با رشد و بالغ شدن صنعت رمزنگاری ، متأسفانه سطح شفافیت کاهش یافته است.

“در رمزنگاری ، رازداری نقش مهمی ایفا می کند و چون پول زیادی در آن دخیل است ، اما من حدس می زنم اگر او [مأمورین استخراج معادن] جدی است ، آنها باید افراد را در پشت سر خود ، تیم افشا کنند.”

وی در ادامه افزود: در سناریوی ایده آل اکوسیستم باید بی اعتماد باشد .

“ما اساساً می خواهیم راه هایی پیدا کنیم که حداقل اعتماد به آنها حداقل لازم باشد. و این کار آسانی نیست. روشهای زیادی وجود دارد که افشای بیشتر لزوماً چیزی راجع به اینکه این اپراتور محدود است یا نه ، به شما بیشتر می گوید “

براساس داده های مربوط به استخرهای معدن که بیت کوین را حفظ می کند ، اکثریت همچنان در خارج از چین مستقر هستند و با رشد بیت کوین نیز مقیاس عملیات استخراج معادن برای بازیکنان برتر در نظر گرفته می شود. این مسئله همچنین نگرانی روزافزون از بزرگترین سرمایه رمزگذاری جهان را که محبوبیت اصطلاح تمرکززدایی را محبوبیت می بخشد ، تأکید می کند و توسط یک شبکه بطور فزاینده ای از کارگران معدن پایدار می شود.

در حالی که عملیات استخراج معادن بیت کوین مبتنی بر ابر از نظر امنیتی و صحت راه طولانی را در پیش دارد ، استرینگ خاطرنشان کرد: برای ایجاد چنین اکوسیستم و اقدامات پایدار بیشتری می توان برای کنترل کامل فعالیت معدنکاری خود استفاده کرد.

“ما واقعاً می خواهیم یک عملیات معادن کاملاً بی اعتماد را داشته باشیم. اما این واقعاً سخت است … سطح سخت افزار را بروید و از رمزگذاری در سطح سخت افزار استفاده کنید ، سپس این امکان را فراهم می کند تا ما به عنوان اپراتور ، حتی قادر به کنترل دستگاه نباشیم و کاربری که از راه دور متصل است ، کنترل بیشتری روی دستگاه داشته باشد. “