آیا دوج کوین بخریم؟ به هیچ وجه من الوجوه!! این هم 4 دلیل:

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا دوج کوین بخریم؟ به هیچ وجه من الوجوه!! این هم 4 دلیل:

آیا دوج کوین بخریم؟ دوج کوین (کریپتو: DOGE) ممکن است جالب توجه ترین رمزنگاری در حال حاضر باشد. اما حتی سازنده آن، مهندس نرم افزار بیلی مارکوس، فکر نمی کند که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد. او تمام دوج کوین های خود را در سال 2015 فروخت تا یک هوندا سیویک دست دوم خریداری کند. اما این فقط نظر “یه پسره” است. مگه نه؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آیا دوج کوین بخریم؟ به هیچ وجه من الوجوه!! این هم 4 دلیل:

آیا دوج کوین بخریم؟ دوج کوین (کریپتو: DOGE) ممکن است جالب توجه ترین رمزنگاری در حال حاضر باشد. اما حتی سازنده آن، مهندس نرم افزار بیلی مارکوس، فکر نمی کند که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد. او تمام دوج کوین های خود را در سال 2015 فروخت تا یک هوندا سیویک دست دوم خریداری کند. اما این فقط نظر “یه پسره” است. مگه نه؟

با همه هیاهوهایی که در اطراف این ارز رمزنگاری شده وجود دارد، طبیعی است که این سوال را بپرسید که آیا باید حتی مقدار کمی روی آن سرمایه گذاری کنید؟ این یک تصمیم شخصی است، اما اگر هر یک از سناریوهای زیر در مورد شما صدق می کند، احتمالاً باید تا آنجا که ممکن است از این بازار دور باشید.

 

1. پس انداز اضطراری ندارید

ایجاد یک صندوق اضطراری باید اولویت بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در دوج کوین یا هر چیز دیگری در این زمینه برای شما باشد. سرمایه گذاری در سهام یا ارز های رمزنگاری شده خطرناک است. قیمت ها دقیقه به دقیقه تغییر می کنند و حتی اگر در دراز مدت سود کسب کنید، این سود اغلب با ضررهای کوتاه مدت همراه است.

اگر وقتی سرمایه شما کاهش می یابد، یک هزینه اضطراری ایجاد شود، ممکن است مجبور شوید دارایی خود را وقتی که نمی خواهید، بفروشید و با عواقب آن زندگی کنید. اگر تمام پول خود را در دوچ کوین فرو ببرید و قیمت آن در آینده به شدت سقوط کند، احتمالا زندگی خود را ببازید. در این صورت شما چیزی برای بازپرداخت در شرایط اضطراری نخواهید داشت.

حداقل سه ماه از هزینه های زندگی خود را در صندوق اضطراری نقدی، یا اگر می خواهید از امنیت بالاتری برخوردار باشید شش ماه را کنار بگذارید. این پول را در یک حساب پس انداز نگه دارید و فقط از آن برای هزینه های بدون برنامه استفاده کنید. همیشه پس از استفاده از آن، صندوق خود را پر کنید تا برای شرایط اضطراری بعدی آماده باشید. روز مبادا را دست کم نگیرید.

 

2. شما در حال پس انداز پول خود برای خرید عمده هستید

بنا به دلایلی که در بالا ذکر شد، نباید هیچ پولی را که می خواهید ظرف پنج تا هفت سال آینده استفاده کنید، سرمایه گذاری کنید. وقتی سرمایه گذاری می کنید دیگر پول ندارید. شما در مورد ارز رمزنگاری شده، سهام یا توکن دارید. نوسانات بازار بر ارزش آن سهام یا توکن ها تأثیر می گذارد و شما هیچ کنترلی بر آن ندارید.

اگر برای پرداخت هزینه های مالی خود در یک زمان خاص نیاز به دریافت پول نقد دارید، باید در همان زمان سرمایه گذاری خود را بفروشید. صرف نظر از اینکه این کار باعث افزایش پول شما می شود یا برای شما هزینه زیادی دارد.

اگر نمی خواهید پس اندازهای خود را در یک حساب پس انداز رها کنید، می توانید یک گواهی سپرده را امتحان کنید تا نرخ بهره کمی بالاتر بدست آورید. اما شما نباید آن پول را سرمایه گذاری کنید. فقط وجوهی را سرمایه گذاری کنید که به این زودی ها به آنها نیازی نخواهید داشت.

 

3. شما نمی دانید دوج کوین چیست یا چگونه کار می کند

اگر پاسخ خود را به سوال “دوج کوین چیست؟” چیزی در مایه های “قیمتش با توییت های ایلان ماسک بالا پاییین میشه” یا “همه تو اینترنت در موردش صحبت می کنن” باشد، شما درباره دوج کوین اطلاعات کافی ندارید. پس نمی توانید در مورد اینکه آیا این یک سرمایه گذاری هوشمندانه  است یا نه، تصمیم بگیرید. بنابراین شما احتمالاً فقط باید از آن دوری کنید.

مهم است که حداقل یک درک اساسی از نحوه کار ارز های رمزنگاری شده قبل از سرمایه گذاری در آنها داشته باشید. با وجود نسخه های زیادی که امروز وجود دارد، شما باید بدانید که کدام یک از آنها (جدا از الگوهای رفتاری) متمایز است تا مشخص کنید کدام یک ممکن است ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد و کدام یک نه.

در غیر این صورت، شما فقط کورکورانه سرمایه گذاری می کنید. اگر شما عضو کلاب خوش شانس ها نیستید، درصورتی که ایلان ماسک در مورد ارزی که شما دارید توییت منفی بزند، پول زیادی از دست خواهید داد.

اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در دوج کوین هستید، باید کمی وقت بگذارید تا در مورد این ارز رمزنگاری شده، نحوه کارکرد آن و مزایا و معایب سرمایه گذاری در این فناوری نسبتاً جدید اطلاعاتی کسب کنید. سپس، شما باید در مورد آن به طور خاص و نحوه مقایسه آن با سایر ارزهای رمزپایه معروف، مانند بیت کوین، اطلاعاتی کسب کنید. فقط پس از انجام این کار می توانید واقعاً آگاهانه تصمیم بگیرید که آیا سرمایه گذاری خوبی برای شما خواهد بود یا نه.

 

4. اهل ریسک های بزرگ نیستید

سرمایه گذاری همیشه ریسک دارد؛ اما برخی از ریسک ها خیلی ریسک هستند!! ارز رمزنگاری شده یک مفهوم نسبتاً جدید است و دوج کوین در طی چند ماه گذشته فقط یک شوخی بوده است. بنابراین این یک خطر بسیار بزرگتر از سرمایه گذاری در شرکت های جامعی است که چندین دهه است وجود دارند.

اگر ترجیح می دهید به یک روش امتحان شده و واقعی نسبت به ثروت پایبند باشید، استراتژی بیلی مارکوس را دنبال کنید و در یک صندوق شاخص در بورس سرمایه گذاری کنید. این امر بلافاصله به شما مالکیت بخشی از شرکت های بزرگ مملکت را می دهد. اگر سودای یک شبه پولدار شدن دارید، سهام های بورس، دارایی بسیار مطمئن تری نسبت به دوج کوین هستند.

به یک نکته دقت کردید؟؟ نگفتم ارز های دیگری بخرید. کلا از بازار به بیرونتان فرا خواندم. می دانید چرا؟ چون بازار کریپتوکارنسی جای ترسو ها نیست 🙂


مطالب مرتبط

دوج کوین دوباره توسط ایلان ماسک هایپ شد

افت قیمت دوج کوین، حباب جوک ارز فردای “روز DOGE” ترکید!!!

آیا هنوز هم دوج کوین جوک و شوخی است؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.