آیا بیت کوین می تواند از امواج بازار خرس به سلامت عبور کند؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا بیت کوین می تواند از امواج بازار خرس به سلامت عبور کند؟

قیمت بیت کوین از زمان ATH خود در آوریل 2021 تاکنون کاهش بسیار زیادی یافته است. چین اخیراً سرکوب فعالیت های استخراج بیت کوین را تشدید کرده و فشار رو به پایین بر قیمت آن وارد کرده است. آیا بیت کوین می تواند از این بازار خرس، جان سالم به در ببرد؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آیا بیت کوین می تواند از امواج بازار خرس به سلامت عبور کند؟

از زمان سقوط قابل توجه قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین ها،.بدگمان ها در سراسر جهان در حال نوشتن گزارش های ترحیم هستند. برخی از این افراد شکاک، سقوط را جشن می گیرند. گویی که پایان حماسه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که در ماه های اخیر توجه گسترده مردم را به خود جلب کرده است. با گفتن این موارد، بازیکنان طرفدار بیت کوین کاملاً به اصول و فن آوری کلی چشم دوخته اند تا از این افت قیمت استفاده کنند.

 

چه خبر شده است؟

قیمت بیت کوین از ATH خود در آوریل 2021 تاکنون کاهش بسیاری داشته.و ارزش تریلیون دلار از بازار ارزهای رمزپایه را از بین می برد. عقب نشینی اخیر قیمت بیت کوین به بحث در مورد اینکه آیا بازار ارزهای رمزپایه در آستانه سقوط بازار مانند 2018 است یا ارزش دیگری در این کلاس دارایی باقی مانده است، دامن زد.

ارز رمزنگاری شده محبوب، برای اولین بار و 5 ماه پس از آنکه چین سرکوب فعالیت های استخراج.کریپتوکارنسی را شدت داد، اخیراً به زیر مرز 30K دلار کاهش یافت. هنگامی که ایلان ماسک اعلام کرد وقتی می توان معاملات با ارز دیجیتال را از سر گرفت که بیت کوین با انرژی پاک استخراج شود، بیت کوین دستاوردهای قابل توجهی را که هفته گذشته مشاهده شده بود، وارونه کرد.

به طور کلی، پس از اینکه السالوادور اخیراً اولین کشوری در جهان بود که بیت کوین را به عنوان یک پول قانونی تصویب کرد، به نظر می رسد که پول جادویی اینترنت، امید جدیدی را برای پذیرش گسترده آن دریافت کرده است. تصویب بیت کوین در السالوادور را می توان از دید مشابه شرکت ها و موسساتی که.به تدریج در اوایل سال جاری و سال گذشته بیت کوین را پذیرفتند، مشاهده کرد.

اگرچه صندوق بین المللی پول نگرانی های حقوقی و اقتصادی را در مورد اقدام السالوادور برای ایجاد بیت کوین به عنوان یک مناقصه قانونی ذکر کرد، این سود پایدار نبود.

 

چرا قیمت بیت کوین در سال 2021 چرخش زیادی داشت؟

چین

به نظر می رسد که افت شدید قیمت توسط عده کمی از تحلیلگران در بازارهای بسیار بی ثبات مانند فضای ارزهای رمزپایه، طبیعی بوده و معمولاً با سودآوری معامله گران کوتاه مدت اتفاق می افتد.

بیت کوین پس از آنکه مقامات محلی در جنوب غربی استان سیچوان چین اخیراً دستور توقف استخراج آن را صادر کرد، با فشار فروش جدی مواجه شد. اخیراً، چین در تلاش برای کنترل ریسک های مالی، هشدار خود را در مورد سرکوب استخراج ارزهای رمزنگاری شده تکرار کرد.

تسلا

در همین حال، عقب نشینی قیمت بیت کوین در سال 2021 ناشی از تصمیم غیرمنتظره خودروساز آمریکایی تسلا بود. این شرکت اخیراً با اشاره به نگرانی های زیست محیطی، تصمیم خود مبنی بر توقف پذیرش بیت کوین.به عنوان شیوه پرداخت برای وسایل نقلیه الکتریکی خود را لغو کرد. این اقدام تسلا امید سرمایه گذاران کریپتو را نا امید کرد.

اگرچه، اخیراً شرکت به استفاده از بیت کوین در آینده در مورد شرایط انرژی پاک اشاره کرده و ارز رمزنگاری شده را برای مدتی کوتاه رشد داد.

جالب است بدانید که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، به دلیل حمایت بی نظیر خود از ارز رمزنگاری شده، مدتهاست که محبوب طرفداران DeFi است. با این حال، سقوط اخیر قیمت بیت کوین باعث شد برخی از طرفداران خود که وی را به دستکاری قیمت ارزهای رمزپایه محبوب متهم می کنند را، از دست بدهد.

تغییر موضع ناگهانی ماسک از رویکرد طرفدار بیت کوین به ضد بیت کوین،.برخی از سوالات مرتبط را در ذهن عاشقان رمزنگاری ایجاد کرده است. اما این سوالات هنوز پاسخ داده نشده است. آیا ماسک از روند استخراج بیت کوین مطلع نبود؟ آیا اقدامی برنامه ریزی شده برای تحمیل سرمایه گذاران عادی با تعیین زمان بازار و فرار پس از کسب سودهای سنگین بود؟

 

چه چیزی در انتظار رمزارز محبوب است؟

همانطور که وارن بافت در مورد بیت کوین می گوید، تا زمانی که دلالان و.خریداران وجود داشته باشند، ارزش ارز رمزنگاری شده همچنان بالا می رود. فرو رفتن قیمت بیت کوین، برخی از سرمایه گذاران را بر آن دارد.تا ارز رمزنگاری شده را با قیمت های کم سابقه در یک محیط FOMO هدایت کنند.

ورود اخیر سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین باعث تقویت بیشتر فاندامنتال در مورد سرمایه گذاران بلند مدت شده است. آنها به طور بالقوه می توانند در طی سالهای آینده بازده چشمگیری داشته باشند. با این حال، نمی توان از افزایش سطح خطر و عامل شانس برای چنین ثروتی غافل شد.

در حالی که عقب نشینی اخیر به عنوان یک ضربه بزرگ به علاقه مندان به کریپتو که امیدوار به پذیرش گستردهبیت کوین بودند، ظهور کرده است،.این فرصت را برای سرمایه گذارانی که در حال افسوس خوردن بودند، باز کرده است. سناریوی فعلی نیاز به رویکردی محتاطانه از سوی سرمایه گذاران هنگام باز کردن هرگونه پوزیشن لوریج در بیت کوین دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.