آپ هولد رمزارز XRP را از لیست خود حذف نخواهد کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آپ هولد رمزارز XRP را از لیست خود حذف نخواهد کرد!!

آپ هولد، یک صرافی کریپتوکارنسی و ارائه دهنده خدمات پرداخت، روز دوشنبه در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که با وجود مشکلات مداوم ریپل با SEC، ارز XRP از لیست این صرافی خارج نخواهد شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آپ هولد رمزارز XRP را از لیست خود حذف نخواهد کرد!!

بر اساس این پست که در ادامه ترجمه آن را مطالعه خواهید فرمود، آپ هولد تنها در دو صورت ارز ریپل را حذف می کند: اگر پرونده به صورتی قضاوت شود که XRP به جای ارز، به عنوان اوراق بهادار شناخته شود، یا حجم آن تا حدی از بین برود که دیگر نتوانند از XRP پشتیبانی کنند.

XRP با وجود روند صعودی در تعطیلات کریسمس، فصلی کاملاً سخت را پشت سر می گذارد. بیشتر نواقص آن را می توان به دعوی اخیر SEC علیه ریپل نسبت داد که ادعا می کند XRP در گروه اوراق بهادار بازار قرار دارد. این عدم اطمینان، قیمت XRP را از بالاترین سطح 0.57 به دامنه زیر 0.25 رساند.

در حالی که برخی از پلتفرم های کریپتوکارنسی مانند کوین بیس، بایننس آمریکا ، ایتورو و بیتستامپ قبلاً XRP را از لیست خارج کرده اند، همه بازیکنان اما با همان ایمان عمل نکرده اند.

آپ هولد، که به طور انبوه 8 میلیارد دلار حجم معاملات خود را تبلیغ می کند، از جمله ارائه دهندگان خدمات صرافی است که تصمیم گرفته اند پشتیبانی از XRP را ادامه دهند. حتی امروز بزرگترین مدیر دارایی های دیجیتال یعنی گری اسکیل، XRP را از صندوق خود حذف کرد.

 

دفاع ریپل از خود

چندی پیش ریپل در دفاع از خود سوال کرد که آیا SEC واقعاً از کاربران محافظت می کند یا دقیقاً برعکس آن عمل می کند؟؟

  • در این بیانیه مطبوعاتی آمده است:

“یک بخش حیاتی از وظایف SEC حمایت از مصرف کنندگان است. به سختی می توان فهمید که چگونه یک حکم XRP اساساً بی فایده است و میلیاردها دلار ضرر به سرمایه گذاران خرد که XRP را با حسن نیت خریداری کرده اند وارد می کند. ما همچنان به یک قطعنامه معقول امیدواریم.”

جی پی تیرویت، مدیر عامل شرکت آپ هولد، هفته گذشته در یک پیام توییتری احساسات مشابهی را ابراز کرده بود و در آنجا نیز درباره تأثیر کلی بازار در عجله برای قضاوت در مورد XRP هشدار داد. با جلسه محاکمه XRP که برای 22 فوریه در دادگاه منطقه ای جنوب نیویورک تعیین شده است، آپ هولد خاطرنشان کرد که آنها نسبت به سایر صرافی ها اطمینان دارند تا موضعی مشابه قبل از آن داشته باشند.

“ما اطمینان داریم که سایر صرافی ها نیز به جای عجله در تصمیم گیری قبل از رای دادگاه، موضع مشابهی را اتخاذ خواهند کرد.”

 

متن خبر در وبسایت آپ هولد

آپهولد تصمیم گرفته است لیست کردن XRP را ادامه دهد. مگر اینکه در زمان رسیدگی به شکایت SEC علیه ریپل، به طور قانونی تعیین شود که XRP در حال حاضر یک اوراق بهادار است. یا حجم معاملات از بین برود تا جایی که دیگر نتوانیم از XRP پشتیبانی کنیم.

ما اطمینان داریم که سایر صرافی ها به جای عجله در تصمیم گیری قبل از رای دادگاه، موضع مشابهی را اتخاذ خواهند کرد.

امروز، شکایت SEC در حد ادعاست و باید مراحل قانونی را از طریق دادگاه های ایالات.متحده، پیش از ورود هرگونه حکم مقدماتی به بدنه قانون ایالات متحده طی کند.

یک بخش حیاتی از وظایف SEC حمایت از مصرف کنندگان است. به سختی می توان فهمید که چگونه یک حکم XRP اساساً بی فایده است و میلیاردها دلار ضرر به.سرمایه گذاران خرد که XRP را با حسن نیت خریداری کرده اند وارد می کند. ما همچنان به یک قطعنامه معقول امیدواریم.

ما امیدواریم که این نتایج، هم ستون های هدف عرضه های توکن را پیش ببرد.و هم عدم اطمینان طولانی مدت را برای صنعت از بین ببرد. اولین جلسه دادگاه مقدماتی در 22 فوریه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده.برای منطقه جنوب نیویورک برگزار می شود و ما پرونده را از نزدیک پیگیری خواهیم کرد.


مطالب مرتبط

ریپل XRP درحال تجربه اتفاقات عجیب و غریبی است. کلاه برداری؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.