قوانین ارز دیجیتال در روسیه به روز رسانی می شوند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قوانین ارز دیجیتال در روسیه به روز رسانی می شوند

روسیه در حال تهیه مجموعه قوانین جدیدی است که تعیین می کند چه موقع مقامات انتظامی در این کشور می توانند ارزهای دیجیتال را مصادره کنند. به روز رسانی قوانین ارز دیجیتال در روسیه، اقدامی است که برای تقویت قدرت رگولاتور ها در این کشور انجام شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


قوانین ارز دیجیتال در روسیه به روز رسانی می شوند

براساس گزارش های خبرگزاری روسی TASS، دادستان ها در حال آماده سازی برای اعمال اختیاراتی هستند که می توانند کنترل ارز دیجیتال را به طور مؤثرتری در اختیار بگیرند. هدف مقامات روسیه این است که از به دست آمدن ارز های دیجیتال.به طور غیرقانونی یا در ارتباط با جرم و جنایت، جلوگیری شود.

طی کنفرانسی که در سن پترزبورگ برگزار شد، دادستان کل ایگور کراسنف گفت که استفاده از عناصر مجرمانه در روسیه از ارز دیجیتال، مسئله مهمی برای اجرای قانون است و مقامات برای برخورد با افرادی که از کریپتوکارنسی به طور غیرقانونی استفاده می کنند، اختیارات بیشتری لازم دارند.

روسیه سال گذشته اولین قانون تنظیم دارایی های دیجیتال را تصویب کرد. اکنون انتظار می رود اقدامات جدید، منجر به اصلاحات كیفری و جزایی در این كشور باشد كه به نیروهای انتظامی، اختیار “اعمال محدودیت و مصادره در دارایی های دیجیتال” را می دهد.

به گفته کراسنف، یک مشکل خاص در مورد ادعای استفاده از ارزهای دیجیتال برای رشوه، ظاهر شده است. اما کشف آن دشوارتر از روش های سنتی فساد از طریق ارز فیات است. این مطلب، از بیانات سخنگوی روزفین مانیتورینگ، مرجع نظارت مالی روسیه است که پیشنهاد می کند برنامه هایی برای ردیابی تراکنش های ارز دیجیتال و معرفی طبقه بندی جدید کد گذاری برای معاملات مشکوک ارز دیجیتال وجود داشته باشد.

 

اثرات قوانین جدید

ارز دیجیتال همچنین به عنوان ابزاری برای جمع آوری کمک مالی.برای فعالان سیاسی و مدنی در روسیه مورد توجه قرار گرفته است. سرکوب بر نحوه استفاده آنها، روی جمع آوری کمک های مالی نیز تأثیر گذار خواهد بود. این بدان معناست که در صورت تصویب قوانین جدید، خیریه ها موظف هستند.به ثبت و تایید برسند و مردم راحت تر می توانند به آنها اعتماد کنند.

این قوانین، همزمان با افزایش فشار از سوی ناظران در سراسر جهان با هدف ایجاد مقررات قوی تر، اختیارات بیشتری برای رگولاتور ها جهت تنظیم بازار رمزارز ها می دهد.


مطالب مرتبط

بزرگترین بانک روسیه، ارز دیجیتال خود را بهار راه اندازی می کند

روسیه : پیشنهاد اصلاحات قوانین مربوط به کریپتو توسط وزارت دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.