تاریخ آپدیت آلونزو به قراردادهای هوشمند کاردانو رسما اعلام شد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تاریخ آپدیت آلونزو به قراردادهای هوشمند کاردانو رسما اعلام شد!!

کاردانو به دنبال ارتقاء شبکه در آینده ای نزدیک است تا قراردادهای هوشمند را تحت عنوان مرحله آلونزو بنفش، به سیستم خود اضافه کند. نایجل همسلی از IOHK فاش کرد که قراردادهای هوشمند کاردانو در تاریخ 12 سپتامبر، فعال خواهند شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تاریخ آپدیت آلونزو به قراردادهای هوشمند کاردانو رسما اعلام شد!!

در روز جمعه، قیمت کاردانو به بیش از 2 دلار و بالاترین سطح قیمت خود سه ماه گذشته رسید. جهش قیمت کاردانو ناشی از یک اعلامیه ویدئویی توسط نایجل همسلی از کاردانو بود که توضیح داد، شبکه کاردانو در 12 سپتامبر 2021 ارتقا می یابد. هدف از ارتقاء بسیار مورد انتظار “آلونزو بنفش”، تقویت پروژه کاردانو با راه حل های قراردادهای کاملا هوشمند و کاربردی است.

 

ارتقا کاردانو به آلونزو بنفش در 12 سپتامبر

کاردانو به دنبال ارتقاء شبکه در آینده ای نزدیک است تا قراردادهای هوشمند را تحت عنوان مرحله آلونزو بنفش، به سیستم خود اضافه کند. نایجل همسلی از IOHK فاش کرد که قراردادهای هوشمند کاردانو در تاریخ 12 سپتامبر، فعال خواهند شد. IOHK در یک توییت توضیح داد که این نام این ارتقا، از ریاضی دان و دانشمند کامپیوتر “آلونزو چرچ” گرفته شده است. مراحل پیاده سازی آلونزو، به تدریج رنگ بندی شده است و آخرین رنگ آن بنفش است.

  • IOHK گفت:

“این اتفاق می افتد.”

“ما 12 سپتامبر 2021 را برای ارتقاء “آلونزو” هدف قرار می دهیم و قرارداد های هوشمند را از طریق رویداد ترکیبی هارد فورک (HFC) به کاردانو می آوریم. درباره سفر به دوران جدید اسمارت کانترکت ها، دی‌فای و موارد دیگر برای کاردانو، بیشتر خواهید شنید.”

اساساً، جامعه کاردانو معتقد است که آلونزو راه حل های پیشرفته قرارداد هوشمند و پروتکل های مالی غیر متمرکز (defi) را معرفی خواهد کرد.

در حالی که بزرگترین ویژگی های ناشی از آلونزو، قرارداد هوشمند و defi خواهد بود، اهداف دیگر آن، تقویت مفاهیمی مانند توکنیزه کرده و ایده های مربوط به NFT ها خواهد بود. علاوه بر این، گفته شده است که توکن های ERC20 مشتق شده از اتریوم می توانند در زنجیره کاردانو مورد استفاده قرار گیرند.

کاردانو مدتیست که مورد انتقاد قرار گرفته است. زیرا به جامعه وعده داده شده بود که قراردادهای هوشمند کاملاً کاربردی، پیشرفته و سایر ویژگی ها را در اختیار داشته باشد. افراد شکاک حتی در مورد اینکه آیا شبکه کاردانو تا 1 اکتبر 2021 از قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کند یا نه، شرط بندی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.