آموزش کریپتوکارنسی در دبیرستان های ایالت جورجیا

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آموزش کریپتوکارنسی در دبیرستان های ایالت جورجیا

به نظر می رسد که دانش آموزان دبیرستانی در جورجیا، پس از تصویب برنامه جدید سواد مالی توسط مجلس نمایندگان این ایالت، تحت آموزش کریپتوکارنسی قرار خواهند گرفت.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آموزش کریپتوکارنسی در دبیرستان های ایالت جورجیا

مجلس نمایندگان جورجیا لایحه ای را تصویب کرده است که طبق آن، مقامات آموزش و پرورش ایالتی می خواهند یک برنامه مطالعه مبتنی بر سواد مالی برای دبیرستان ها را اجرا کنند. کریپتوکارنسی و ارز های رمزنگاری شده، در لیست این برنامه درسی است.

این لایحه در تاریخ 8 مارس با 169 رأی موافق و 2 رأی مخالف، به اتاق پایین جورجیا رسید. لایحه ذکر شده، توسط شش کاندیدای جمهوری خواه حمایت مالی شد و برای بررسی بیشتر به مجلس سنا ارسال شد. این برنامه، 16 زمینه سواد مالی را برای دانش آموزان در پایه دهم یا یازدهم مطالعه می کند.

  • در متن این لایحه آمده است:

“شورای آموزش و پرورش ایالتی برنامه ای را برای تحصیل در زمینه سواد مالی شخصی مشخص می کند که توسط دانش آموزان در دوران دبیرستان تکمیل شود.”

کریپتوکارنسی، همراه با موضوعات سنتی تر مانند ایجاد تعادل در یک دفترچه چک، سرمایه گذاری، مدیریت پول، برنامه های وام و ارزیابی مالیات، جایگاه خود را در این لیست پیدا کرده است. با این حال، با توجه به اینکه از این لیست 16 تایی، در رده 16 قرار دارد، ممکن است جامع ترین مورد نباشد. اما حداقل این یک شروع است.

در جورجیا، این اولین باری نیست که کریپتوکارنسی در برنامه درسی دبیرستان قرار می گیرد. در سال 2019، وزارت آموزش فرانسه یک ماژول بیت کوین و ارز رمزنگاری شده را در برنامه درسی دبیرستان خود اجرا کرد.

این ماژول برای دانش دانشجویان در زمینه ارز رمزنگاری شده در رابطه با دنیای مالی سنتی طراحی شده است. این ماژول دانش آموزان را به پاسخگویی به سوالاتی مانند “آیا بیت کوین ارز آینده است؟” ، “آیا بیت کوین می تواند جایگزین یورو شود؟” و “آیا شما به ارز خود اعتماد دارید؟” آماده می کند.

لیلی نایت شو، دختر سه ساله ای که کریپتوکارنسی آموزش می دهد

برای نشان دادن این که هرگز برای یادگیری کریپتو خیلی زود نیست، در روز جهانی زن، یک مربی سه ساله بیت کوین در کنفرانس آنلاین کریپتو و بلاکچین زنان آینده گفتگو کرد. مربی جوان، لیلی نایت، پس از انتشار ویدیویی در مورد عرضه محدود بیت کوین با استفاده از آب نبات Skittles، در دنیای رمزنگاری نیمه وایرال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *