معاملات آتی بیت کوین دارای تأثیر نقدینگی است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
معاملات آتی بیت کوین دارای تأثیر نقدینگی است
  • royapm
  • اردیبهشت 24, 1399
  • بدون دیدگاه

تاثیر نقدینگی بیت کوین

تجمع بیت کوین در آوریل-مه 2020 به 10000 دلار که در جریان تجمع ماه مه-ژوئن 2019 مشاهده شد بدست نیامد. اگرچه بیت کوین امسال چند برابر 10 دلار بود ، اما یک دوره پایدار ادغام به وضوح مشاهده نشده است.

با این حال ، آنچه از نظر قیمت فاقد قیمت بود ، اکوسیستم بیت کوین آن را تشکیل داد ، از نظر بهبود اصول و فعالیت تجاری که بیش از اکثر آمارهای ثبت شده در سال 2019 عمل کرده است.

براساس گزارش اخیر Longhash ، پیشنهاد شده است که حجم نقاط بیت کوین در دو ماه گذشته آخرین بار در پایان دسامبر 2017 و ژانویه 2018 به نمایش گذاشته شود.

حجم ماهانه ثبت شده در Binance برای BTC / USDT در سال 2018 حدود 816،000 BTC بود. در معاملات اخیر ، میزان معاملات به طور قابل توجهی بزرگتر بود ، زیرا Binance حجم ماهانه بیش از 2.5 میلیون BTC را به ثبت رساند.

Coinbase از حجم معاملات ژانویه 2018 با 118،000 BTC کم شد اما همچنان بالاتر از حجم معاملات ثبت شده در ژوئن 2019 بود.

میزان فزاینده ای از حجم نقاط تأکید می کند که سرمایه گذاران خرده فروشی بیت کوین را در بازار فعلی انباشته می کنند و حجم لکه ها اغلب نشان دهنده تقاضای ارگانیک برای دارایی است. از آنجا که هیچ گونه اهرم اضافی درگیر نبود ، قیمت محور شده توسط حجم نقاط پایه ای قوی تر دارد.

اکنون ، حجم معاملات آتی نیز سودمند روند اخیر بوده است ، اما این مطالعه حاکی است که خرید بورس در معاملات آتی در تلاش برای افزایش مداوم قیمت بیت کوین قرار می گیرد. وقتی قیمت پایین می آید ، سفارشات کشیده می شوند و آن را به عنوان صعودی معدنی تبدیل می کنند.

حتی اگر این بیانیه از نظر فنی صادق باشد ، اهمیت حجم معاملات آینده نباید در آینده نزدیک اندکی مورد توجه قرار گیرد.

مبادلات عمده باعث افزایش حجم معاملات آتی بیشتر از میزان قطعه در Q1 2020 شد

گزارش مشتقات رمزنگاری Q1 TokenInsights در سال 2020 حاکی از آن بود که مبادلات Huobi ، Binance و OKEx بیشترین میزان معاملات نقدی و نقدی را در Q1 2020 ثبت کرده بودند.

در بین حجم معاملات آتی و معاملات آتی ، معاملات آتی در هر سه صرافی بالاترین میزان را داشت. نسبت حجم معاملات آتی Huobi در حدود 3.56 برابر نقطه است؛ Binance تقریبا 1.34 بار است. OKEx در حدود 2.91 بار است.

علاوه بر این ، این گزارش همچنین پیش بینی کرده است که کل حجم معاملات آتی فقط در سال 2020 افزایش می یابد و تا پایان سال ، کل حجم معاملات آتی ممکن است دو برابر از نقطه باشد.

بازار مشتقات در دو سال گذشته به طور مداوم در حال رشد بوده است و بسیاری گمان می کنند که معاملات آتی قطعه نهایی معما برای ایجاد سرمایه های نهادی در بیت کوین است.

افزایش سرمایه نهادی ، به طور مستقیم نقدینگی بیت کوین را به طور مستقیم بهبود می بخشد و همین امر به طور غیرمستقیم ارزیابی بیت کوین را بهبود می بخشد.